czemu tematy DF zamknięte ??

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

czemu tematy DF zamknięte ??

Postby jachuka » Sat Mar 07, 2009 12:42 am

nie mam moda w tym dziale, wiec prosiłbym zako o niezamykanie tematów związanych z DF......
jebie mnie flejm, jestem związany z arcy tyle czasu, że ma prawo poznać opinie byłych czy obecnych członków na temat gry, w którą mam zamiar pograć
prosiłbym o przeniesienie dyskusji do tego topicu
z góry dziękuję
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Cold » Sat Mar 07, 2009 12:41 pm

Seadaz się popłakał walnoł żewnego posta strzelił focha powiedział co myśli o mnie o Xenie i reszcie i sie temat zamknoł.
Jak narazie to co było wklejone zwyczajnie było słabe a opis, że można sobie popierdzielać przez pół mapy z buta to średnio interesujące jeśli krytyka zabolała to trudno.

Dabla edytowałem posta :)
Last edited by Cold on Sat Mar 07, 2009 12:44 pm, edited 2 times in total.
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby DABLA » Sat Mar 07, 2009 12:43 pm

Cold wrote:Jak narazie to co było wklejone zwyczajnie było słabe a opis, że można sobie popierdzielać przez pół mapy z buta to średnio interesujące jeśli krytyka zabolała to trudno.



teraz lepiej

lyl. Akurat chodziło mi o posty nic nie wnoszące do tematu.
Last edited by DABLA on Sat Mar 07, 2009 10:02 pm, edited 1 time in total.
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Lylith » Sat Mar 07, 2009 4:39 pm

posty krytyczne sa tak samo na miejscu jak te pochwalne moze tylko forma byla nie fajna, ale czy bym pisal, gra jest slaba, poznie ze ciagle uwazam ze gra jest slaba a na koniec ze gra jest gorzej niz slaba to nic by to pewnie nie zmienilo i Sid i tak by napisal takiego posta. Ciagle uwazam, ze gra jest slaba wiec pokazcie, ze sie myle i dajcie jakis dowod w postaci filmiku ale nie jakichs random plebsow z youtube
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby dug » Sat Mar 07, 2009 6:16 pm

Lylith wrote:posty krytyczne sa tak samo na miejscu jak te pochwalne moze tylko forma byla nie fajna, ale czy bym pisal, gra jest slaba, poznie ze ciagle uwazam ze gra jest slaba a na koniec ze gra jest gorzej niz slaba to nic by to pewnie nie zmienilo i Sid i tak by napisal takiego posta. Ciagle uwazam, ze gra jest slaba wiec pokazcie, ze sie myle i dajcie jakis dowod w postaci filmiku ale nie jakichs random plebsow z youtube


Śmieszne kapkę. No spoko rozumiem, że możesz sądzić że DF jest słabe, ok zrozumiałe. Rozbawia mnie jednak fakt czemu ktoś ma się starać Tobie udowodnić, że nie jest. Skoro, jak już zapewne niejednokrotnie stwierdziłeś, że jest słaba to po prostu omijaj topici z nią związane i period.

Zabawne, że osoba sama będąca "randomem" definiuje tak również innych :shock:

Co do postów krytycznych, oczywistym jest że tak owe będą w topicu z każdą grą. A jak sam już napomniałeś ich forma jest nieraz wręcz upośledzona i po prostu nie na miejscu. Stąd bulwers Sida zapewne i mu się nie dziwię, bo kiedy tylko założy topic o jakimś MMO to mają miejsce jakieś posty na poziomie menela "podmostowego".

Pozdro all :)

PS: moje osobiste odczucie na temat DF: wygląda całkiem, całkiem, generalnie żadna rewelacja. O ile gameplay i content wyglądają tak jak zapewniał mnie Sid to może być naprawdę ciekawa pozycja. Ja jednak odczekam troszkę i nie będę kupował od razu (za 200pln - trochę przesadzili moim skromnym zdaniem), tylko odczekam i zobaczę czy to nie jest jedna z tych gier "na jeden pre-paid". Czekam z niecierpliwością na traile.
Image

I R Horny, I know

Priv nup :)
User avatar
dug
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 236
Joined: Tue Mar 28, 2006 10:25 pm

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Lylith » Sun Mar 08, 2009 8:44 am

dug wrote:
Lylith wrote:posty krytyczne sa tak samo na miejscu jak te pochwalne moze tylko forma byla nie fajna, ale czy bym pisal, gra jest slaba, poznie ze ciagle uwazam ze gra jest slaba a na koniec ze gra jest gorzej niz slaba to nic by to pewnie nie zmienilo i Sid i tak by napisal takiego posta. Ciagle uwazam, ze gra jest slaba wiec pokazcie, ze sie myle i dajcie jakis dowod w postaci filmiku ale nie jakichs random plebsow z youtube


Śmieszne kapkę. No spoko rozumiem, że możesz sądzić że DF jest słabe, ok zrozumiałe. Rozbawia mnie jednak fakt czemu ktoś ma się starać Tobie udowodnić, że nie jest. Skoro, jak już zapewne niejednokrotnie stwierdziłeś, że jest słaba to po prostu omijaj topici z nią związane i period.

Zabawne, że osoba sama będąca "randomem" definiuje tak również innych :shock:

Co do postów krytycznych, oczywistym jest że tak owe będą w topicu z każdą grą. A jak sam już napomniałeś ich forma jest nieraz wręcz upośledzona i po prostu nie na miejscu. Stąd bulwers Sida zapewne i mu się nie dziwię, bo kiedy tylko założy topic o jakimś MMO to mają miejsce jakieś posty na poziomie menela "podmostowego".

Pozdro all :)

PS: mojePS: moje osobiste odczucie na temat DF: wygląda całkiem, całkiem, generalnie żadna rewelacja. O ile gameplay i content wyglądają tak jak zapewniał mnie Sid to może być naprawdę ciekawa pozycja osobiste odczucie na temat DF: wygląda całkiem, całkiem, generalnie żadna rewelacja. O ile gameplay i content wyglądają tak jak zapewniał mnie Sid to może być naprawdę ciekawa pozycja. Ja jednak odczekam troszkę i nie będę kupował od razu (za 200pln - trochę przesadzili moim skromnym zdaniem), tylko odczekam i zobaczę czy to nie jest jedna z tych gier "na jeden pre-paid". Czekam z niecierpliwością na traile.


Skoro SID zaklada posta o nowym MMO to znaczy, ze chcialby aby pare osob znalazlo sie mu do towarzystwa w tej grze, wiec logiczne jest zeby starac sie pokazac ze gra jest dobra i tu tego brak. Nastepne, jesli chodzi o "random" to oczywste jest ze forum Arcy skupia ludzi, ktorzy bawia sie ze soba dlugi okres czasu (niektorzy krocej, niektorzy dluzej) i bardziej ufa sie osobom, ktore sie choc troche poznalo, tutaj slowo "random" mialo znaczyc poza forum arcy, widocznie mnie nei zrozumiales. No i ostatnia sprawa, piszesz "O ile gameplay i content wyglądają tak jak zapewniał mnie Sid to może być naprawdę ciekawa pozycja'", no wlasnie widoczne ty wierzysz na slowo, moze inni chcieli by zobaczyc to jego oczami, czy tak ciezko zrobic krotki filmik? chyba nie
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby zako » Mon Mar 09, 2009 10:07 am

Sprawa jest prosta jachu. Sid w prywatnej rozmowie poprosił mnie o zamknięcie wszystkich tematów. Całkowicie go rozumiem gdyz ilość postów ze spamem przewyższala trzykrotnie wartościowe posty. Co innego spam a co innego konstruktywna krytyka i pytania. Jeżeli ktoś chce się czegoś dowiedzieć to wedle mnie powinien zapytać o ineteresujace go rzeczy, a jak go gra wali to omijać ten topic szerokim łukiem. Stracilismy okazje by dowiedzieć się czegoś więcej o moim zdaniem fajnej grze z pierwszej ręki od osoby która gra. Jak każda gra ma swoje plusy i minusy. Juz na samym początku powstały ofc programy do speedhacka itd, ale kadra jest tam zdesperowana i banuje każdy udowodniony przypadek. Tak więc działania są przynajmiej takie jakie powinny być. Na porządku dziennym sa też poprawki do gry co w L2 jest raz na pare miesięcy. Team pomimo pewnych braków, słabego rozeznania się z biznesem wydaje sie byc jak najbardziej na miejscu pod kątem samej gry. Z czasem sobie dokoptują kogoś od public relations i od zadań biznesowych jak to zrobiła Eve online. Natomiast co do mojej opini po obejzeniu kilkuset filmów, kilkunastu godzin oglądania live streama z gry stwierdzam że już teraz gra jest > L2. Przedewszystkim jest bardziej casual player friendly. Oczywiście że skille trzeba trenować i potrzeba na to mase czasu. Nie trzeba natomiast farmić w nieskończoność kasy na sprzęt. Jak jesteście wylogowani to nie spada wam poziom skilla a wyfarmienie "swierzej" zbroi i broni to kwestia 2-3 godzin po straceniu poprzedniej. oczywiscie są tez "lepsze" zbroje i bronie w grze ale ich "lepszość" to nie 100 % dopałki tylko co najwyżej kilka % w stosunku do normalnej zbroi wydropionej z moba czy tez zakupionej za nafarmiony przez 3 godzinki towar.

Wszystkie chętne osoby do poczytania o DF zapraszam na www.warcry.nazwa.pl/forum/viewforum.php?f=88 forum graczy w DF. Osoby niezainteresowane prosze o spam w innych tematach.
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby vlad » Mon Mar 09, 2009 10:53 am

jak wyjda triale to plix plox o pm, albo o share acc zeby sobie sprawdzic :P
Image
vlad
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 150
Joined: Thu Nov 03, 2005 9:41 pm

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby fUrio » Mon Mar 09, 2009 7:21 pm

http://www.youtube.com/watch?v=tAIm6mK9Z1w


kaybek (5 hours ago)
Yup, video, even in HD sucks compared to what it looks like on my machine. Welcome to watching game videos on YouTube.
oG
Image
User avatar
fUrio
Pytan
Pytan
 
Posts: 486
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:30 pm
Location: Lublin

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby seadaz » Wed Mar 11, 2009 12:33 pm

jachuka wrote:nie mam moda w tym dziale, wiec prosiłbym zako o niezamykanie tematów związanych z DF......
jebie mnie flejm, jestem związany z arcy tyle czasu, że ma prawo poznać opinie byłych czy obecnych członków na temat gry, w którą mam zamiar pograć
prosiłbym o przeniesienie dyskusji do tego topicu
z góry dziękuję

Jachu wbij no w koncu na gadulca to pogadamy o DFO jak cie interesuje i sciagnij kleinta to ci odpale passy zebys se pogral chwile i ocenil. Juz ochlonolem po ostatnim wylewie ;] Powaznie, nieraz ma sie swoje granice, a wy staracie sie na sile to przekroczyc - lyl i inni. Nie interesuje was temat? to nic nie piszcie, tym bardziej glupich ironicznych textow, proste nie. Szczerze mowiac mam w d*** wasze wypowiedzi, chcialem sie jedynie podzielic info z osobami zaintresowanymi i nie bede cie LYL, staral sie nakrecic na ta gre i pokazywal ci cokolwiek, jakbys chcial sie dowiedziec - zapytalbys , a nie dawal jedynie uszczypliwe uwagi i ironiecznie dogadywanki, nie majace nic wspolnego z tematem.
Btw - COLD dla mnie jestes random plebsem, o ktorym wspomnial lyl, takze STFU i wracaj skad przyszedles i nie smuc tu wiecej.
Nie nekrecam tu ludzi na sile, bo nie mam z kim grac. Odwiedz forum WarCry i przejrzyj liste graczy DFO, codziennie dochodza do nas nowe osoby. Chodzi mi o to ze chcialbym rowniez pograc ze stara, dobra ekipa arcy, jak za dawnych czasow. Teraz jest szansa, bo DFO ma to cos co kiekdys mial dla mnie Lineage. Od 2 tygow srednio sypiam po 5h bo non stop, bo taka mlocka idzie.
Kto jest jeszcze tym zainteresowany dajcie mi znac, tylko nie pisac znowu pierdol, jak was ta gra nie obchodzi!!!!!
i omiejajcie temat z daleka, zrobcie to dla mnie i dla ludzi co chca sie cokolwiek tu dowiedziec.
Na koniec dodam, ze warto poczytac troche nasze forum - WarCry i np komentarze ludzi wrzucajacych na ta gre od poczatku typu Broot, ktory juz zmienil zdanie. Ma jeszcze roznego typu 'ALE', jednak gra i nie sprzedaje gry na allegro, jak to mial zamiar zorbic po paru godzinach grania.
Pamietajcie ze filmy na Youtube i skriny BARDZO pograszaja grafike i animacje, trzeba to zobaczyc na wlasne oczy na full detalach, moze nie jest to AION ale i tak wyglada bardzo ladne i przede wszytkim chodzi bardzo plynnie (mam z regoly ponad 100fps). Myslalem nad filmikami, ale jak odpalam frapsa to mi spada do 30 klatek, moze cos dzisaj nakrece, jakies male pvp (postaram sie wygrac ;]), troche otoczenia i wam gdzies wrzuce. Btw wczoraj wyemigrowalismy do landu dwarfow, Zako pokarze ci jak stolica wyglada - ownage :P
pozdro dla zainteresowanych.
ASSIST SEADAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
seadaz
Ruin Zombie
Ruin Zombie
 
Posts: 90
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:38 pm
Location: Lodz/Wroclove

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Mylith » Wed Mar 11, 2009 7:15 pm

Za następny post nie związany z tematem, jakieś wycieczki osobiste itd będzie nagroda. Nie ważne kto i czy jest aktualnie w klanie czy nie, nie interesuje was temat to omijać szerokim łukiem.

Kultura ma być.
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Cold » Wed Mar 11, 2009 7:38 pm

Moje posty można wykasować zacząłem pisać bo była "wycieczka osobista" co do mojej osoby dlatego poleciał ten Trash (flejm).
Odnośnie DF (żeby nie bylo że nie w temacie) z tego co czytaemm i oglądałem filmy, screeny - nie podoba mi się i to jest moja opinia. Możliwe, że zmienię zdanie jeśli sam zagram w tDF wtedy zwracam honor.
pozdro
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Lokken » Wed Mar 11, 2009 8:00 pm

Sorry Sid, ale to twoja wina. To ty wywołałeś ten flame robiąc wjazd w Cold`a. Dodatkowo twoje reakcje na krytykę DF są znacznie przesadzone. Ochłoń trochę, rly. Być może irytuje cię to, że DF naprawdę jest zajebisty a tutaj nikt tego nie docenia, ale musisz trochę przystopować. Ja DF nie wypróbuje dopóki nie otworzą normalnej sprzedaży, nie będzie więcej servów i nie będzie kolejek ( http://www.youtube.com/watch?v=YNzUBBuqQ2I ) AV musi wykazac się odrobina profesjonalizu. Bo na razie hype jeszcze nie opadł i nie wyłoniło się prawdziwe DF. Kolejnym minusem jest fakt, że jednak nie ma sporo rzeczy, które zapowiadali (housing, sklepy). Mam złe wspomnienia z obietnicami.
Image
User avatar
Lokken
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 675
Joined: Mon Feb 27, 2006 7:58 pm
Location: Warszawa
Main class: Dominator
Subclass: Eva`s Saint

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby seadaz » Wed Mar 11, 2009 8:12 pm

No sorry ale ja nei zaczalem tu pisac pierdol ktore wykasowal zako po czasie, takze pozniej lyl przegial mojoego ignora na docinki. Co do kontentu to wiem ze sie naciales i wiem ze dalej pozniej branales w tej grze na wlasne rzyczenie i dziwi mnie ze ty tak narzekasz na dfo,ktore ma wlasnie to co cheilismy w AoC. a czepiasz sie poki co naprwde maloznaczacych kwesti typu housing i sklepy. Haousing jest ale klanowy. I jesli dobrze kojarze z haousingu dla ludzi juz dawno sie wycofali, takze nie wiem o co ci dokladnie chodzi i nie pisz wiele bo wypisales dwie przynajmniej dla mnie malo znaczace kwestie.
ASSIST SEADAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
seadaz
Ruin Zombie
Ruin Zombie
 
Posts: 90
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:38 pm
Location: Lodz/Wroclove

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Mylith » Wed Mar 11, 2009 8:22 pm

Oglądałem TheChase2009 i tak powiem szczerze trochę mnie zraziło to co zobaczyłem, chodzi mi o sytuacje w której gość goni drugiego strzelając do niego z łuku, trochę dziwnie to wyglądało, to nie FPS żeby tak naginać jak z karabinu :P Chętnie bym zobaczył jakieś normalne walki a nie coś takiego ;)
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Next

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron