czemu tematy DF zamknięte ??

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Lokken » Wed Mar 11, 2009 8:25 pm

seadaz wrote: Co do kontentu to wiem ze sie naciales i wiem ze dalej pozniej branales w tej grze na wlasne rzyczenie i dziwi mnie ze ty tak narzekasz na dfo,ktore ma wlasnie to co cheilismy w AoC.


Po wprowadzeniu PvP Patcha miałem w AoC fun jak nigdy. Cały miesiąc PvP i ponad 1k fragów ;p Jakby nie zjebali wprowadzając criminal ststus to może i bym grał do teraz.
Image
User avatar
Lokken
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 675
Joined: Mon Feb 27, 2006 7:58 pm
Location: Warszawa
Main class: Dominator
Subclass: Eva`s Saint

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby seadaz » Wed Mar 11, 2009 8:26 pm

Mylith wrote:Oglądałem TheChase2009 i tak powiem szczerze trochę mnie zraziło to co zobaczyłem, chodzi mi o sytuacje w której gość goni drugiego strzelając do niego z łuku, trochę dziwnie to wyglądało, to nie FPS żeby tak naginać jak z karabinu :P Chętnie bym zobaczył jakieś normalne walki a nie coś takiego ;)

Postaram sie myl cosik nagrac, ale jak pisalem wczesniej fsy mi spadaja do 30 klatek i juz czuc pewne opoznienie w ruchach co w walce moze si eskocnzyc lipnie, ale sporoboje. Powtorze jescze raz, nawet jak zrobie ten filmik to i tak nie odda rzeczywistej grafiki.
ASSIST SEADAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
seadaz
Ruin Zombie
Ruin Zombie
 
Posts: 90
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:38 pm
Location: Lodz/Wroclove

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby fUrio » Wed Mar 11, 2009 9:04 pm

Mylith wrote:Oglądałem TheChase2009 i tak powiem szczerze trochę mnie zraziło to co zobaczyłem, chodzi mi o sytuacje w której gość goni drugiego strzelając do niego z łuku, trochę dziwnie to wyglądało, to nie FPS żeby tak naginać jak z karabinu :P Chętnie bym zobaczył jakieś normalne walki a nie coś takiego ;)


Nie oglądałem tego filmu, ale mogę się domyślić o co chodzi. Ale co do normalnych walk to może właśnie trochę za bardzo się przyzwyczailiśmy do schematu: /target enemy /attack i /target partymember2 /assist :)
oG
Image
User avatar
fUrio
Pytan
Pytan
 
Posts: 486
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:30 pm
Location: Lublin

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Mylith » Wed Mar 11, 2009 9:27 pm

Nie, nie, to nie tak, walka na tym filmiku bardziej przypominała bieganie za wrogiem z wciśniętym fire ;) aka cegła na fire i do przodu.
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby seadaz » Wed Mar 11, 2009 9:43 pm

Mylith wrote:Nie, nie, to nie tak, walka na tym filmiku bardziej przypominała bieganie za wrogiem z wciśniętym fire ;) aka cegła na fire i do przodu.

To nie do konca tak, ale takie sytuacje tez sa, ale z luku musisz celowac nie tylko 3mac fire, ale z regoly walki sa takie, ze ktos zaczyna z luku i pozniej idzie juz w melee zwarciu na miecze itp. Tamci goscie raczej lali randowmow, ktorzy latali solo.
ASSIST SEADAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
seadaz
Ruin Zombie
Ruin Zombie
 
Posts: 90
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:38 pm
Location: Lodz/Wroclove

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby Rade » Wed Mar 11, 2009 10:19 pm

Mylith wrote:Nie, nie, to nie tak, walka na tym filmiku bardziej przypominała bieganie za wrogiem z wciśniętym fire ;) aka cegła na fire i do przodu.



Stare dobre czasy UT :P ?
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby fUrio » Sat Mar 14, 2009 2:30 am

oG
Image
User avatar
fUrio
Pytan
Pytan
 
Posts: 486
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:30 pm
Location: Lublin

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby zako » Sat Mar 14, 2009 10:51 pm

musze powiedziec ze opanowanie terenu tych gosci oraz szybkosc podejmowania decyzji sa piekne
party Sida pokazalo szybko plecy zamiast stawic czolo, dodatkowo nie trzymali sie razem co spowodowalo szybkie straty, Wedle mnie Mostromo lub G15 to podstawa by w ogole zacząc w to grać :)
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter


Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby jachuka » Tue Jul 07, 2009 8:12 am

COŚ dla lesija i innych którzy wciąż zastanawiają się nad pograniem w DFO
czekaliśmy na to dłuugi czas, najważniejsze ze już jest, team AV po raz kolejny udowadnia, że nie odpuści swojej koncepcji tworzenia best MMO ever.... czekamy na BOOM, wiec jeżeli ktoś, nie śledzi, nie wie, nie czytał, nie ma w co pograć, czeka na Aiona itd. itp. to zapraszamy :)

Yesterday, 06:07 PM
Tasos
Darkfall Developer

Join Date: Jan 2003

Default Darkfall Expansion 1- July 2009
Darkfall's first free Expansion is scheduled to launch tomorrow July 7th, featuring a massive monster re-balancing, Player Housing, Darkfall's Village System, Nexus System, Character Specialization System, the Weather system, special items, new weapons and much more.

You can find the expansion notes here

http://www.darkfallonline.com/expansion
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: czemu tematy DF zamknięte ??

Postby jachuka » Tue Jul 07, 2009 11:28 am

Mylith wrote:Nie, nie, to nie tak, walka na tym filmiku bardziej przypominała bieganie za wrogiem z wciśniętym fire ;) aka cegła na fire i do przodu.



aby lepiej zoobrazowac jak wyglada PVP (zadne tam cegla na fire :mrgreen: ) proponuje obejrzec 3 czesciowy filmik Outnumbered

imo jeden z lepszych jakie nakrecili ostatnio, dojebany team-play, tu jest kwintesencja PVP w dfo

http://www.youtube.com/watch?v=NqLWZBH7wWY
http://www.youtube.com/watch?v=gJd6QFfO9CU
http://www.youtube.com/watch?v=qF_TCtpN1IY

+ epic video produkcji mercow
http://www.youtube.com/watch?v=dPQwfKzV4-E
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Previous

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron