Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycja

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 11:36 am

Hmm nie wydaje mi sie zebym pisal na tyle zawile zeby ktos nie byl w stanie odczytac informacji ktore zawarlem w swoich postach .Jakos nikt inny nie mial z tym problemu . To chyba naturalne ze szukajac szefa od pvp zglaszam sie do ludzi ktorych znam i z nimi gralem oraz uwazam ich za jakies tam autorytety pod tym wzgledem . Co do adresu strony tej gildii to prosze bardzo : http://www.c9gaming.pl/index.php . Na forum jest wylaczona rejestracja ze wzgledu na spam boty , zreszta tak samo jest na naszym forum . Na potwierdzenie rejestracji najlepiej lapac admina badz poprostu wejsc na ts . Info na temat adresu ts znajduje sie w dziale Centrum Informacji . Checie rozmawiac to rozmawiajmy , jestem do dyspozycji na obu forach oraz obu tsach .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Wed Apr 04, 2012 12:07 pm

W takim wypadku po co zakładasz nowy wątek o nazwie zachęcającej do wspólnej gry z którego nic nie wynika ? Nie rozumiem, bo żeby cokolwiek się dowiedzieć o temacie trzeba i tak czytać inne w których padają informacje i nie mam problemu z ich odczytaniem, jak biorę udział w dyskusji na tym forum to czytam posty innych ludzi - w większości ze zrozumieniem.

Powiem Ci tak Rade - jak bierzesz się za jakąś robotę to staraj się przynajmniej stwarzać pozory, że wkładasz w nią choć trochę zainteresowania.
Jak Ci się nie chce pisać posta rekrutacyjnego (ba, squotować przynajmniej swoich poprzednich wypowiedzi) tak aby ta Twoja propozycja miała ręce i nogi to się za to nie zabieraj albo każ to zrobić komu innemu. Weź pod uwagę, że nie wszyscy muszą znać:
1. Ciebie
2. Twój klan
3. Twoje zamiary

Skoro trudem dla Ciebie jest napisanie kilkunastu linijek dla ludzi których uważasz za autorytety w jakiejś dziedzinie, to wybacz ale to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie i Twoim zaangażowaniu w to co robisz / chcesz zrobić.
Idąc tym torem, skoro widzę, że masz kłopoty z ogarnięciem tematu samej rekrutacji (nie ważne z jakich powodów, możesz np. nie mieć czasu) w czasie kiedy powinna ona iść już pełną gębą to co mam myśleć na temat ogarniania przez Ciebie innych kwestii związanych z prowadzeniem klanu kiedy gra już wystartuje ?

jednocześnie wnioskuję do szanownych adminów o zamknięcie tego tematu gdyż iż jest on bezproduktywny :mrgreen: :mrgreen:
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 12:34 pm

LOL ? Przeciez wszystko je napisane w tym temacie , a wiekszosc ludzi z arcy grala chodz chwile w c9 w aionie .Klania sie czytanie ze zrozumieniem. Nie wiem czy twoim celem jest sklucenie mnie z innymi ale nie pozwole sobie na to . Nie pozwole sobie zeby osoba ktora nigdy ze mna nie grala ani mnie nie zna krytykowala mnie oraz moje zangazowanie w ten projekt .Krytyka ma byc konstruktywna a aktulanie sytuacja wyglada tak ze co bym nie napisal jest to opluwane i wysmiewane przez ciebie.Rozumiem ze za trudno jest tez wejsc na ts i poprostu pogadac ze mna ? Siedzisz codzienie na ts na ktorym i ja siedze a nie raczyles nawet zejsc kanal nizej i wypytac mnie o szczegoly . Nie lubisz mnie to powiedz mi to wprost , nie chcesz ze mna grac to nie graj , chcesz zalozyc wlasna gildie to ja zaloz , nikogo do niczego nie zmuszam .Narazie zadna dalsza rozmowa z toba nie ma najmniejszego sensu , poprostu nie bede odpowiadal na twoje posty , zaczepki ani osobiste wjazdy .

Ps : prosze o nie usuwanie tego posta ani nie zamykanie tego tematu .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Kard » Wed Apr 04, 2012 12:47 pm

jachuka wrote:jak biorę udział w dyskusji na tym forum to czytam posty innych ludzi - w większości ze zrozumieniem.


zarzucasz komuś niedbałość, brak zaangażowania i zapewniasz, że czytasz posty innych, ale tego chyba przegapiłeś:

Rade wrote:Macie prawo do swojej opini ,nie zmieni to jednak mojego postanowienia . Po 10 kwietnia przedstawie ogolny zarys gildi , jej regulaminu oraz otworze rekrutacje dla kilku oficerow od pvp/pve .

według mnie całkiem sensownie się przygotowuje, podaje informacje, zwraca się z prośba o pomoc, więc nie specjalnie rozumiem twoje wypowiedzi...

Rade a Ty sie nie unoś, bo jeśli takie coś jest wstanie Cię zdenerwować, to rzeczywiści możesz mięć kłopot z prowadzeniem Klanu, miej świadomość, że takie wypowiedzi i krytyka mogą być na porządku dziennym, prowadzenie klanu to ciężki kawałek chleba i się często zastanawiam czy tacy liderzy nie są trochę szaleni :P , a podobno prowadzenie polskiego klanu to prawdziwy hardcore :P
Nick: Incertus WC/Iss
Nick: Kard (trader)
User avatar
Kard
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 132
Joined: Mon Dec 25, 2006 3:58 am
Location: Bełchatów

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 1:05 pm

Kard , nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce , podkreslam konstruktywnej . Kazdy ma tez prawo do swojego zdania jak rowniez do tego zeby mnie nie lubic . Jakos sobie z tym poradze . Nie lubie za to ludzi ktorzy nie potrafia przyznac sie do bledu i dalej wypisuja glupoty na forum nie majac pojecia o czym pisza i robia mi kolo piora za plecami . Uwierz mi tez ze sie nie unosze , jestem bardzo spokojnym czlowiekiem , rzadko zdaza mi sie wybuchnac i zawsze staram sie pomagac ludzia czy to w grze czy z czymkolwiek innym .Prowadzilem tez duzy klan i jakos nikt w nim nie narzekal , to ludzie sami przychodzili do mnie po pomoc bo wiedzieli ze na mnie zawsze mozna bylo liczyc , to ja rozwiazywalem sprzeczki i konflikty miedzy klanowiczami oraz prowadzilem polityke . Ten post byl najlagodniejsza forma wyrazenia mojej bardzo lekkiej irytacji .
Last edited by Rade on Wed Apr 04, 2012 1:42 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Lylith » Wed Apr 04, 2012 1:07 pm

Jasiek nie doceniasz Rade'a, jeśli chodzi o GW2 i sekcje PvE możesz być pewien, że czasu i zaangażowania mu nie braknie, mimo że uważam że brakuje mu charyzmy i stanowczości, które powinien posiadać lider to napewno chęci pomagania innym mu nie można odmówić i jestem całkowicie pewien, że wszystkie informacje, których będziesz potrzebował grając w tryb PvE, a których musiałbyś szukać gdzieś w internecie na różnych forach, Rade śpiewająco wszystkie Ci je udzieli :)

p.s. co do lidera na sekcje pvp ciągle uważam, że powinien być to Tatsu, zobaczcie kto został hero w marcu na Innovie !! https://forum.4game.com/showthread.php?t=8918
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 1:16 pm

Lylith wrote:Jasiek nie doceniasz Rade'a, jeśli chodzi o GW2 i sekcje PvE możesz być pewien, że czasu i zaangażowania mu nie braknie, mimo że uważam że brakuje mu charyzmy i stanowczości, które powinien posiadać lider to napewno chęci pomagania innym mu nie można odmówić i jestem całkowicie pewien, że wszystkie informacje, których będziesz potrzebował grając w tryb PvE, a których musiałbyś szukać gdzieś w internecie na różnych forach, Rade śpiewająco wszystkie Ci je udzieli :)

p.s. co do lidera na sekcje pvp ciągle uważam, że powinien być to Tatsu, zobaczcie kto został hero w marcu na Innovie !! https://forum.4game.com/showthread.php?t=8918


Co do stanowczosci to bym z toba polemizowal , to ze staram sie wszystko rozwiazywac na drodze dyplomacji nie znaczy ze nie potrafie komus wygarnac jesli zajdzie taka potrzeba , co do charyzmy to hmm moze . Pisalem tez juz wczesniej ze nie za bardzo znam sie na prowadzeniu pvp i otwarcie sie do tego przyznaje . Co nie znaczy oczywsicie ze pvp grac nie umiem albo ze mnie to nie rajcuje :) .Wiem tez ze mam ciezki charakter i lubie czasem wyolbrzymiac rozne rzeczy :shock: .

ps. tatsu mnie nie lubi :D
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Lylith » Wed Apr 04, 2012 1:38 pm

spoko do premiery jeszcze myślę sporo czasu i jeśli nie Tatsu to napewno ktoś się znajdzie :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby zako » Wed Apr 04, 2012 2:04 pm

Gwoli podsumowania proponuję aby napisać tu na tym forum, Topic rekrutacyjny do klanu C9. Każdy kto zamierza czymś tam grać w GW2 i chciałby to robić w większej grupie pod przewodnictwem Rade jako szefa od wszystkiego prócz PVP mógłby się wstępnie dopisać. Osoby te można by już powoli dodawać na forum C9 w celu wstępnej integracji. Wydaje mi się że temat ten wstępne wątpliwości juz rozwiał.
Podsumuję:
- Rade będzie zakładał pod sztandarem C9 klan w grze Guild Wars 2
- Nie będzie prowadzić PVP i szuka na stanowiska oficera od PVP jednej lub więcej osób.
- wstępne sprawy organizacyjne przedstawi na forum zaraz po 10-tym kwietnia.
- Tatsu go nie lubi :)

Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle że i tak nie mamy ciekawszej propozycji niż Rade gdyż żaden z nas nie jest na tyle mądry/głupi (wykreśl prawidłowe) aby się brać za ten temat. Wielu z nas wie ile pracy i czasu to wymaga. Ja wiem także że Rade spędza codziennie przed kompem w pip godzin - minimum 16, co daje mu możliwość poprowadzenia tego z sercem i zapałem jakiego my nie mamy i mieć nie będziemy. Najważniejsze żeby się nie wpierdalał do PVP czym maja się zająć jego pomocnicy. A pod kątem wiadomości na temat gier w które gra może zagiąć większość wyjadaczy. Proponuję dać mu kredyt zaufania w sferze prowadzenia klanu z wyłączeniem sekcji PVP a gwarantuje że zrobi to naprawdę dobrze. Sekcją PVP musi się zająć ktoś kto zamierza spędzić swe życie głownie na PVP i się na tym zna. Ofc swoje aplikacje o zajęcia tego stanowiska możecie podawać w tym topicu rekrutacyjnym o którym pisałem powyżej
:D

Pozdrawiam
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Tatsumi » Wed Apr 04, 2012 2:08 pm

Lylith wrote:spoko do premiery jeszcze myślę sporo czasu i jeśli nie Tatsu to napewno ktoś się znajdzie :)


Dzień dobry
skoro zostałem wezwany do tablicy przez lalusia, który sypie dowcipami lepiej niż Karol Strasburger odpowiem ze filmiki które pokazujecie nie robią szalu, meczy mnie to cale fanboyowanie rade`a, który jak usłyszy coś złego o GW2 to zraz zapalają mu się Qrwiki w oczach, czy będę grał w GW2 czas pokaże na pewno nie zamówię pre-ordera, pierwsza pozycja jaka chce przetestować jest DIII(tutaj został zamówiony pre-order). Prowadzenie klanu przez Rade, jeśli clan system ma choć trochę coś wspólnego z systemem jaki jest w L2 to sorry ale Rade się do tego nie nadaje
User avatar
Tatsumi
Karik
Karik
 
Posts: 628
Joined: Thu Jan 26, 2006 12:03 am
Location: Kostrzyn nad Odrą
Main class: SwordMouse
Subclass: EE

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 2:20 pm

Tatsumi wrote:
Lylith wrote:spoko do premiery jeszcze myślę sporo czasu i jeśli nie Tatsu to napewno ktoś się znajdzie :)


Dzień dobry
skoro zostałem wezwany do tablicy przez lalusia, który sypie dowcipami lepiej niż Karol Strasburger odpowiem ze filmiki które pokazujecie nie robią szalu, meczy mnie to cale fanboyowanie rade`a, który jak usłyszy coś złego o GW2 to zraz zapalają mu się Qrwiki w oczach, czy będę grał w GW2 czas pokaże na pewno nie zamówię pre-ordera, pierwsza pozycja jaka chce przetestować jest DIII(tutaj został zamówiony pre-order). Prowadzenie klanu przez Rade, jeśli clan system ma choć trochę coś wspólnego z systemem jaki jest w L2 to sorry ale Rade się do tego nie nadaje


System gildii calkowicie rozni sie od tego co widziales w innych grach , dlatego jestem optymista :) . Nie chcesz grac w gw2 to nie graj nikt cie nie zmusza . Pokaz mi posta gdzie zjechalem cie za ktytyke tej gry . Co do diablo 3 , mimo wszystkich negatywnych opini na temat tej gry , i tak w nia zagram z prostego powodu , jest to diablo :) . Pozdrawiam .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Wed Apr 04, 2012 3:52 pm

Rade wrote:LOL ? Przeciez wszystko je napisane w tym temacie , a wiekszosc ludzi z arcy grala chodz chwile w c9 w aionie

LOL, wywaliłeś posta bez wyjaśnienia, reszta jest w innym temacie - dowiedzieliśmy się wszystkiego jak zacząłem Cię niby oczerniać i nie grałem w C9 w Aionie

Rade wrote:Nie pozwole sobie zeby osoba ktora nigdy ze mna nie grala
- haha teraz to już sam sobie strzelasz w kolano, nie będę komentował stanu Twojej pamięci... Z resztą mam prawo do własnej opinii a tym bardziej do jej wyrażania

Rade wrote:Siedzisz codzienie na ts na ktorym i ja siedze a nie raczyles nawet zejsc kanal nizej i wypytac mnie o szczegoly

Ty masz cały czas wyłączone słuchawy na tym TSie

Rade wrote:Nie lubisz mnie to powiedz mi to wprost
- a to pewnie też nie pamiętasz czemu mogę Cię nie lubić ? Mam Ci przypomnieć i przypomnieć Ci kiedy i gdzie graliśmy razem ?

Kard wrote:zarzucasz komuś niedbałość, brak zaangażowania i zapewniasz, że czytasz posty innych, ale tego chyba przegapiłeś

doczytałem, doczytałem - ale co ma jedno do drugiego ?

Rade wrote:Nie lubie za to ludzi ktorzy nie potrafia przyznac sie do bledu i dalej wypisuja glupoty na forum nie majac pojecia o czym pisza i robia mi kolo piora za plecami
- hmm, mam się bić w piersi? daj mi dobry powód a stanie się. Aż tak wysoko masz uniesiony tyłek, że nie można Ci zwrócić uwagi ? Jak coś smarujesz to licz się z tym że ktoś się może do tego odnieść w jeden lub drugi sposób. Powiedz mi proszę za jakimi plecami robię Ci koło pióra bo nie ma to sensu

Rade wrote:a aktulanie sytuacja wyglada tak ze co bym nie napisal jest to opluwane i wysmiewane przez ciebie

Tu akurat Ty się mylisz, bo tak nie jest. Twoje opinie i recenzje były bardzo pomocne i wcale nie fanbojowskie (czego się wszyscy obawiali) Liczyłem na jakąś normalną dyskusję na temat GW2 i ew. gry razem. Napisałem, że moim zdaniem nie nadajesz się na lidera klanu i co ? Skoro tak uważam to chyba lepiej żebym Ci to napisał wprost a nie "robił koło pióra za plecami", nie uważasz ? Po czym się uniosłeś ze swoimi decyzjami i przedstawianiem gotowych koncepcji. Ok nie chcesz dyskutować, to nie dyskutuj. Czekam na Twoje propozycje, abstrahując faktu następującego: KIM TY KURWA JESTEŚ ŻEBY SIĘ TAK ZACHOWYWAĆ ? i skoro się tak zachowujesz to liczę na to, że przedstawisz sprawę rzeczowo i z sensem a nie jak to zrobiłeś na początku tego tematu. Fakt może za bardzo się czepiłem :mrgreen:

a na koniec dyskusji piszesz normalnego posta z informacjami jak to powinieneś zrobić na samym początku i dodajesz że jest to sugestia zaka....
powiedz mi jak mam Cię w takim wypadku nie uważać za ignoranta ?

fakt, dyskusja zeszła nie w tym kierunku co trzeba, za co oczywiście powinienem przeprosić
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby milka » Wed Apr 04, 2012 4:43 pm

Qrde, bardzo ciekawi mnie w tym wszystkim jedna rzecz. Radek, grałam w Aiona w tej samej gildii, co Ty (do czasu) i jakoś nie kojarzę takiego wątku:

Rade wrote:Prowadzilem ich sekcje w aionie przez ponad pol roku , tam rowniez byl drugi koles ktory zarzadzal pvp .Ja nie wtracalem sie do pvp a on do pve . W szczytowym okresie bylismy w stanie wystawic na sige 2 alliance.


Miałeś oficera, to prawda, bo zawsze byłeś online, ale kiedy Ty niby prowadziłeś gildię? No i bardzo mnie ciekawi, który to był "ten drugi koleś, który zarządzał pvp"? :D
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.
User avatar
milka
Pytan
Pytan
 
Posts: 423
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:47 pm

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 6:57 pm

milka wrote:Qrde, bardzo ciekawi mnie w tym wszystkim jedna rzecz. Radek, grałam w Aiona w tej samej gildii, co Ty (do czasu) i jakoś nie kojarzę takiego wątku:

Rade wrote:Prowadzilem ich sekcje w aionie przez ponad pol roku , tam rowniez byl drugi koles ktory zarzadzal pvp .Ja nie wtracalem sie do pvp a on do pve . W szczytowym okresie bylismy w stanie wystawic na sige 2 alliance.


Miałeś oficera, to prawda, bo zawsze byłeś online, ale kiedy Ty niby prowadziłeś gildię? No i bardzo mnie ciekawi, który to był "ten drugi koleś, który zarządzał pvp"? :D


Prosze cie bardzo , reven oddal mi piecze nad klanem z powodu braku czasu . Dostalem od niego wszsytkie kompetencje cla lacznie z prowadzeniem polityki , rekrutacja itd . Gosciem ktory prowadzil pvp byl ruber . Oczywiscie mowa tu o spatalosie , bo na perento nie przenioslo sie 90 % klanu i wtedy to byl juz koniec tej gildii w aione :S
Last edited by Rade on Wed Apr 04, 2012 7:06 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby zako » Wed Apr 04, 2012 6:59 pm

Potwierdzam - jeszcze wtedy grałem w Aiona :P
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron