Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycja

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycja

Postby Rade » Tue Apr 03, 2012 4:12 pm

Nie bede sie rozpisywal . Jedna postac moze reprzentowac wiecej niz jedna gildie , nie ma ograniczen . Postac zdobywa influence potrzebny do rozwoju gildii . Influence dostaje sie za skonczenie eventu ,przejscie dungeonu (w trybie normal oraz hard, wiecej za hard), pomaganie komus w personal story , za turnieje pvp oraz scenariusze (wygrane badz przegrane , oczywiscie wiecej za wygrane ) , przejmowanie objecitwow na wvwvw oraz boost na koniec 2 tygodniowego siga zalezny od aktywnosci graczy w tym trybie . Influence sluzy do rozwoju gildii . Dokladne drzewko oraz wyjasnienie pod tym linkiem http://wiki.guildwars2.com/wiki/Influence . Oczywiscie nie sa to wszsytkie gildiowe bonusy tylko to do czego udalo sie ludzia dojsc na becie .Wytlumacze to prostym schematem :

Duzo graczy w gildii --> wiekszy przyrost influence ---> szybszy rozwoj gildii ----> wiecej bonusow aktywnych i pasywnych -----> wiekszy pwn na pvp i pve

Teraz przejde do propozycji .W gw 2 mozna calkowicie pominac tryb pve. Jako ze nie umiem prowadzic pvp oraz nie jestem graczem stricte pvp potrzebuje jedna osobe ktory poprowadzi ten tryb . W zamian oferuje calkowita dowolnosc w prowadzeniu tego pvp , dowolne dobranie sobie swoich wlasnych ludzi , dowolna rekrutacje oraz moje nie wtracanie sie w ten tryb ( czytaj bede tam tylko graczem ) . Zwracam sie z tym do was bo nie spotkalem ludzi z wiekszym doswiadczeniem pvp niz wy . Ktos czuje sie na silach poprowadzic cos takiego ? Ktos jest gotowy podjac wyzwanie :) ?
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Tue Apr 03, 2012 6:31 pm

to zamierzacie się dołączyć do jakiejś większej gildii czy jednak robicie coś sami, bo z tego co napisałeś teraz i wcześniej to już nie idzie rozumieć.... ?

jak już składasz jakieś propozycje to proszę napisz może coś więcej, kto z kim, dlaczego, kiedy, w jakim celu, jakaś lista, wstępny zarys, jaka jest w tym twoja rola i interes... ludzie mówią Ci, że się nie nadajesz do jakiegokolwiek prowadzenia klanu, Ty się odgrażasz, że i tak już podjąłeś decyzję i niebawem przedstawisz propozycje, a wygląda ona następująco:

Nie umiem prowadzić samochodu ale szukam kogoś kto mi ten samochód poprowadzi, umiem za to zmieniać biegi. No tak, tylko że zmieniać biegi umie każdy potrafiący prowadzić auto. Chcesz siedzieć na siedzeniu pasażera i oferujesz, że nie będziesz się wtrącał kierowcy w to co robi. Pytanie, po co jesteś mu potrzebny ?? Haa, nawet nie powiedziałeś mu gdzie zamierzacie jechać oraz kto będzie siedział na tylnych kanapach.
Last edited by jachuka on Tue Apr 03, 2012 6:48 pm, edited 1 time in total.
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Tue Apr 03, 2012 6:41 pm

Ja prowadze sekcje klanu Circle of Nine w GW2 . Zakladam ze chcecie grac wszsycy razem w dobrej gildii . Zaproponowalem swoja kandyture jakies 4 miechy temu i po rozmowach zarowno z zarzadem jak i graczami dostalem mandat na poprowadzenie klanu.Prowadzilem ich sekcje w aionie przez ponad pol roku , tam rowniez byl drugi koles ktory zarzadzal pvp .Ja nie wtracalem sie do pvp a on do pve . W szczytowym okresie bylismy w stanie wystawic na sige 2 alliance . Jesli chcesz dowiedziec sie czegos wiecej lap mnie na ts c9 , jesli jestes zainteresowany podam ci adres .
Last edited by Rade on Tue Apr 03, 2012 6:57 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Tue Apr 03, 2012 6:49 pm

Rade wrote:Ja prowadze sekcje klanu Circle of Nine w GW2 . Zakladam ze chcecie grac wszsycy razem w dobrej gildii . Zaproponowalem swoja kandyture jakies 4 miechy temu i po rozmowach zarowno z zarzadem jak i graczami dostalem mandat na poprowadzenie klanu.


czyli jednak będziesz liderem gildii w GW2, zadałem już to pytanie, co prawda może nie wprost, jednak nie raczyłeś na nie wtedy odpowiedzieć
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Tue Apr 03, 2012 6:59 pm

jachuka wrote:
Rade wrote:Ja prowadze sekcje klanu Circle of Nine w GW2 . Zakladam ze chcecie grac wszsycy razem w dobrej gildii . Zaproponowalem swoja kandyture jakies 4 miechy temu i po rozmowach zarowno z zarzadem jak i graczami dostalem mandat na poprowadzenie klanu.


czyli jednak będziesz liderem gildii w GW2, zadałem już to pytanie, co prawda może nie wprost, jednak nie raczyłeś na nie wtedy odpowiedzieć


Widocznie nie zauwazylem albo cos zle odpisalem , z gory przepraszam , co do reszty info patrz post wyzej .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby zako » Tue Apr 03, 2012 8:04 pm

mnie tam Rade nie przeszkadza, byle się nie wpierdalał do tego na czym się nie zna - czytaj PVP. Niech organizuje rajdy , składki czy co tam trzeba. Ale tylko PVE. W przypadku PVP słuchac będę i tak tylko moich nerek i pompowanej przez nich adrenaliny
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Lylith » Tue Apr 03, 2012 8:18 pm

uważam, że Tatsu będzie idealnym kandydatem na sekcje pvp. Duet Rade i Tatsu = pure win :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby zako » Tue Apr 03, 2012 8:22 pm

xaxaxaxaxaxaxaxa

Bedzie sie działo.

Lyl dałem innego linka do battlegroundu w topicu o GW2 - mniej chaotyczny - oglądaj od 1,30 minuty. Wcześniej eskortują Dolyaka. Zajebiście ekscytujące zajęcie. xaxaxa

A tak btw to tatsu nie mówił czasem że nie będzie grał "w to gówno" ??
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby DABLA » Tue Apr 03, 2012 9:02 pm

A no podobno tak mówił, imo do spraw finansowych to najlepiej nadaje się lokken :), wtedy już nikt nie ucieknie od składek...
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Tue Apr 03, 2012 9:16 pm

DABLA wrote:A no podobno tak mówił, imo do spraw finansowych to najlepiej nadaje się lokken :), wtedy już nikt nie ucieknie od składek...


http://www.youtube.com/watch?v=Kx7o7CRo ... r_embedded <---- ten film jest juz w innym temacie ale jak najbardziej pasuje do tej wypowiedzi .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby DABLA » Wed Apr 04, 2012 2:43 am

Rade wrote:
DABLA wrote:A no podobno tak mówił, imo do spraw finansowych to najlepiej nadaje się lokken :), wtedy już nikt nie ucieknie od składek...


http://www.youtube.com/watch?v=Kx7o7CRo ... r_embedded <---- ten film jest juz w innym temacie ale jak najbardziej pasuje do tej wypowiedzi .



Tak zgadza się to może pojąć tylko lokken...
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Kard » Wed Apr 04, 2012 9:02 am

jachuka wrote:Nie umiem prowadzić samochodu ale szukam kogoś kto mi ten samochód poprowadzi, umiem za to zmieniać biegi. No tak, tylko że zmieniać biegi umie każdy potrafiący prowadzić auto. Chcesz siedzieć na siedzeniu pasażera i oferujesz, że nie będziesz się wtrącał kierowcy w to co robi. Pytanie, po co jesteś mu potrzebny ?? Haa, nawet nie powiedziałeś mu gdzie zamierzacie jechać oraz kto będzie siedział na tylnych kanapach.

chyba trochę przesadzasz...

W sumie przeczytałem to samo co ty i według mnie wyraźnie jest napisane, "ja Rade poprowadzę klan, zajmę sie organizacją, czyli TS, namawianiem ludzi by dołączyli, organizacją raidów pve, pomocą nowym itd., natomiast nie czuje sie na siłach by zająć się stroną pvp i wśród znajomych szukam kogoś kto by mi pomógł, w zamian zapewniam mu całkowitą autonomię w tym zakresie :) "
no chyba, ze chcesz mu nawkładać i uświadomić, ze jeśli chodzi o gry online to sie do niczego nie nadaje, jeśli tak to jesteś na dobrej drodze :P
pzdr
Nick: Incertus WC/Iss
Nick: Kard (trader)
User avatar
Kard
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 132
Joined: Mon Dec 25, 2006 3:58 am
Location: Bełchatów

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Wed Apr 04, 2012 9:56 am

wyczytałeś to chyba z kolejnego posta, a nie tego pierwszego z którego nic nie wynika
jakby to napisał tak jak Ty to ująłeś to bym się nie czepiał
czekałem na jakieś sensowne info bazując na wcześniejszych wypowiedziach bo rozważam ew. zakup GW2 i tyle
mniemam, że jako multigildia są w miarę zorganizowani, tym bardziej osoby, które mają prowadzić/prowadzą/prowadziły dane sekcje i tutaj ukłon w stronę tego "namawiania ludzi" - wystarczyło napisać krótko i zwięźle:

"ja Rade poprowadzę klan, będzie to sekcja C9 w GW2, zajmę się organizacją, czyli TS, namawianiem ludzi by dołączyli, organizacją raidów pve, pomocą nowym itd., natomiast nie czuje się na siłach by zająć się stroną pvp i wśród znajomych szukam kogoś kto by mi pomógł, w zamian zapewniam mu całkowitą autonomię w tym zakresie, poniżej macie link do strony/forum klanu, oraz nasz/mój post rekrutacyjny, proszę się zgłaszać tu i tu ITD. ITP."


można ?
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Kard » Wed Apr 04, 2012 10:52 am

ja Rade poprowadzę klan - to napisał we wcześniejszym poście w innym temacie

będzie to sekcja C9 w GW2 - to też można wyczytać ze wcześniejszych postów, może nie Rade ale Zako

zajmę się organizacją, czyli TS, namawianiem ludzi by dołączyli, organizacją raidów pve, pomocą nowym itd.
Rade wrote:- moje nie wtracanie sie w ten tryb
- czyli tylko w to się nie wtrąca, czyli zajmuje sie wszystkim pozostałym

natomiast nie czuje się na siłach by zająć się stroną pvp i wśród znajomych szukam kogoś kto by mi pomógł, w zamian zapewniam mu całkowitą autonomię w tym zakresie -
Rade wrote:ze nie umiem prowadzic pvp oraz nie jestem graczem stricte pvp potrzebuje jedna osobe ktory poprowadzi ten tryb . W zamian oferuje calkowita dowolnosc w prowadzeniu tego pvp , dowolne dobranie sobie swoich wlasnych ludzi , dowolna rekrutacje oraz moje nie wtracanie sie w ten tryb ( czytaj bede tam tylko graczem ) . Zwracam sie z tym do was bo nie spotkalem ludzi z wiekszym doswiadczeniem pvp niz wy . Ktos czuje sie na silach poprowadzic cos takiego ? Ktos jest gotowy podjac wyzwanie :) ?

poniżej macie link do strony/forum klanu, oraz nasz/mój post rekrutacyjny, proszę się zgłaszać tu i tu ITD. ITP. - i tego rzeczywiście brakuje, ale chyba juz gdzieś wcześniej podawali nazwę klanu, a google to raczej każdy gracz MMO potrafi się posługiwać..., jak kogoś to interesuje to spokojnie to znajdzie

więc wyczytałem to z wcześniejszych informacji :)
Nick: Incertus WC/Iss
Nick: Kard (trader)
User avatar
Kard
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 132
Joined: Mon Dec 25, 2006 3:58 am
Location: Bełchatów

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Wed Apr 04, 2012 11:31 am

na forum C9 z ciekawości zaglądałem już dużo wcześniej, co jest zabawne jest tam taki temat o historii klanu w którym padają również słowa "nie będę się rozpisywał" a cały post ma z 5 linijek. Może oni to mają w swojej polityce że odgórnie się nie rozpisują, bo szkoda pikseli na monitorze :mrgreen:

co prawda, nie rejestrowałem się, jednak na otwartej części forum (np. rekrutacji) nie ma żadnych wzmianek o planowanym starcie C9 w GW2 - to jak mam się dowiedzieć szczegółów?

cała rozmowa wywiązała się wcześniej, oczywiście masz rację, że padają tam jakieś fakty, wzmianka o nazwie klanu etc. oraz zapowiedzi Rade o jego decyzji i przyszłej ofercie. Jak dobrze prześledzisz to napisałem takie zdanie, że jest to najlepszy czas na rozmowę o tego typu sprawach skoro sporo ludzi z tego forum będzie grało w GW2 i jak mniemam część chciałaby grać razem. Uważam też, że każdy szanujący się kierownik/lider/majster przez zwyczajny szacunek do swoich współpracowników czy tam podwładnych winien umieć się (przynajmniej próbować) swobodnie i przejrzyście wypowiedzieć / przekazać informacje jakie chce przekazać, tak aby nie było niedomówień, domysłów, niejasności itp. których osobiście nie znoszę.
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Next

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron