Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycja

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Kard » Wed Apr 04, 2012 7:36 pm

jachuka wrote:
Kard wrote:zarzucasz komuś niedbałość, brak zaangażowania i zapewniasz, że czytasz posty innych, ale tego chyba przegapiłeś

doczytałem, doczytałem - ale co ma jedno do drugiego ?

jak jedno do drugiego?
piszesz "czytam" okazuje się "nie czytam"
piszesz "brak zaangażowania" a on on już kupę czasu przed startem gry podaje termin kiedy przedstawi swoją propozycje, jest na TS-ie gdzie każdy może pogadać, szuka ludzi i promuje grę, to mało?
zresztą co za problem dać komuś szanse, gry maja ten komfort, ze zawsze możesz zabrać zabawki i iść na swoje podwórko :)
Nick: Incertus WC/Iss
Nick: Kard (trader)
User avatar
Kard
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 132
Joined: Mon Dec 25, 2006 3:58 am
Location: Bełchatów

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby milka » Wed Apr 04, 2012 8:30 pm

Rade wrote:Prosze cie bardzo , reven oddal mi piecze nad klanem z powodu braku czasu . Dostalem od niego wszsytkie kompetencje cla lacznie z prowadzeniem polityki , rekrutacja itd . Gosciem ktory prowadzil pvp byl ruber . Oczywiscie mowa tu o spatalosie , bo na perento nie przenioslo sie 90 % klanu i wtedy to byl juz koniec tej gildii w aione :S

Soz, ale wygląda na to, że było to już wtedy, jak Spatalos - i gildia - obumierały (jak ja przenosiłam się na Perento, to na Spatalosie już nic praktycznie się nie działo). Nie zrozum mnie źle, nie próbuję Cię obrazić ani podkopać, ale trochę to jest jednak nagięcie rzeczywistości.
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.
User avatar
milka
Pytan
Pytan
 
Posts: 423
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:47 pm

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 8:41 pm

milka wrote:
Rade wrote:Prosze cie bardzo , reven oddal mi piecze nad klanem z powodu braku czasu . Dostalem od niego wszsytkie kompetencje cla lacznie z prowadzeniem polityki , rekrutacja itd . Gosciem ktory prowadzil pvp byl ruber . Oczywiscie mowa tu o spatalosie , bo na perento nie przenioslo sie 90 % klanu i wtedy to byl juz koniec tej gildii w aione :S

Soz, ale wygląda na to, że było to już wtedy, jak Spatalos - i gildia - obumierały (jak ja przenosiłam się na Perento, to na Spatalosie już nic praktycznie się nie działo). Nie zrozum mnie źle, nie próbuję Cię obrazić ani podkopać, ale trochę to jest jednak nagięcie rzeczywistości.


Spoko , kazdy wie jak bylo na spatalosie , elyosi zawsze mieli tam przewage a jak wiadomo ciagle wygrywanie staje sie nudne . Gralo sie fajnie przez pierwsze 3 miechy potem druga strona zaczela sie wykruszac i byl juz tylko powolny upadek calego servera oraz gry . Ciagnelismy klan na spatalosie od wrzesnia 2009 do listopada 2010 , jakos sie udwalo . Potem byl merge serverow i najglupsza decyzja ncsoftu jaka widzialem : 3 dniowe darmowe transfery . Po weekendzie okazalo sie ze 90 % asmo wynioslo sie z serva . End of story :) .
Last edited by Rade on Wed Apr 04, 2012 9:36 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Wed Apr 04, 2012 9:05 pm

Kard wrote:piszesz "czytam" okazuje się "nie czytam"

przepraszam ale z czego Ty to wnioskujesz ? chcesz się czepiać słówek ? No to proszę bardzo Panie Mądraliński wszystko czytający

Kard wrote:piszesz "brak zaangażowania"

znajdź mi teraz post w którym napisałem "BRAK ZAANGAŻOWANIA"

Kard wrote:już kupę czasu przed startem gry podaje termin kiedy przedstawi swoją propozycje

oraz
Rade wrote:Macie prawo do swojej opini ,nie zmieni to jednak mojego postanowienia . Po 10 kwietnia przedstawie ogolny zarys gildi , jej regulaminu oraz otworze rekrutacje dla kilku oficerow od pvp/pve.

po czym 3 kwietnia pojawia się post "Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycja" - to przepraszam czego ona ma dotyczyć ? Picia u mnie w sobotę ? No chyba oczywiste że tego całego postanowienia. Nie ujmuję Radowi tego, że jest fanbojem i zaangażował się w promowanie gry etc. Chyba normalne że skoro się nakręcił to będzie nakręcał innych - taki typ. Akurat dzięki jego postom na temat GW2 sporo się dowiedziałem. Ale skoro uważa się za lidera, zamierza organizować gildię w nowej grze od zera, pisze że mamy prawo do swojej opinii (wyraziłem ją) oraz podchodzi do tematu tak jakbyśmy nie mieli innego wyjścia niż "mój albo chuj" to niech się spodziewa że ludzie będą od niego wymagać różnych rzeczy. Zwłaszcza tego aby swoje "propozycje" formułował tak a nie inaczej. Nie podał żadnych szczegółów dotyczących gildii jednocześnie pisząc, że szuka oficera od PvP - nigdzie wcześniej nie napisał że to on będzie tworzył tą gildię. Dociera do Ciebie o co mi chodzi ?
Odpisałem mu więc sarkastycznie na ten zabawny post z propozycją - który szczerze powiedziawszy zabrzmiał jakby go pisał jedenastolatek i tyle, a Ty zacząłeś się pultać, że przesadzam, nie wiem w sumie o co i czepiać się tego co napisałem, nie napisałem, przeczytałem czy nie przeczytałem, a że lubię sobie czasem potrolować to taki wygląd tematu a nie inny.
Jak już pisałem wcześniej, nie znam żadnych ludzi z C9, nie grałem z Wami w Aiona, nie wszyscy grali. Nie siedzę z Wami na Vencie/TSie, czytam sobie forum ot co. Nie wiem też skąd wywnioskowałeś, że nie chce dać jemu szansy - nie jest to żadnym problemem.
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Kard » Wed Apr 04, 2012 9:26 pm

jachuka wrote:znajdź mi teraz post w którym napisałem "BRAK ZAANGAŻOWANIA"

a proszę Cię bardzo
jachuka wrote:Powiem Ci tak Rade - jak bierzesz się za jakąś robotę to staraj się przynajmniej stwarzać pozory, że wkładasz w nią choć trochę zainteresowania.


jachuka wrote: "Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycja" -

lol, toż przecież temat jest bardzo adekwatny do treści, może łopatologicznie:
1. objaśnia system gildii
2. daje propozycje na wakat masterpvp :)

jachuka wrote:to niech się spodziewa że ludzie będą od niego wymagać różnych rzeczy.

w mojej opinii, a jak zważyłeś każdy na forum ma do niej prawo, rzucasz tylko krzywe teksty, a nie zadajesz żadnych rzeczowych pytań

jachuka wrote:nigdzie wcześniej nie napisał że to on będzie tworzył tą gildię. Dociera do Ciebie o co mi chodzi ?

Ty na pewno to forum czytasz? Jak dla mnie to dość wyraźnie napisał, że właśnie będzie ja tworzył i nie zaczyna wcale od zera, nie wiem czy orientujesz się jak działają gildie multigeamowe, ale przewaga ich polega właśnie na tym, że nie startuje się od zera

jachuka wrote: a Ty zacząłeś się pultać, że przesadzam, nie wiem w sumie o co i czepiać się tego co napisałem, nie napisałem, przeczytałem czy nie przeczytałem, a że lubię sobie czasem potrolować to taki wygląd tematu a nie inny.

aha czyli rozumiem, że tobie wolno się pultać i trolować i uważasz, że innym to nie sprawia przyjemności? :P zdziwiłbyś się :P
Nick: Incertus WC/Iss
Nick: Kard (trader)
User avatar
Kard
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 132
Joined: Mon Dec 25, 2006 3:58 am
Location: Bełchatów

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Wed Apr 04, 2012 10:16 pm

eh mulit quotowanie staje się męczące :P

jachuka wrote:Powiem Ci tak Rade - jak bierzesz się za jakąś robotę to staraj się przynajmniej stwarzać pozory, że wkładasz w nią choć trochę zainteresowania.

miałeś łapać za słówka, a ja nigdzie nie napisałem "brak zainteresowania" - dosłownie

Kard wrote:lol, toż przecież temat jest bardzo adekwatny do treści, może łopatologicznie:
1. objaśnia system gildii
2. daje propozycje na wakat masterpvp :)

1. objaśnia
2. daje - tylko do jakiej gildii ?

Kard wrote:
jachuka wrote:to niech się spodziewa że ludzie będą od niego wymagać różnych rzeczy.

w mojej opinii, a jak zważyłeś każdy na forum ma do niej prawo, rzucasz tylko krzywe teksty, a nie zadajesz żadnych rzeczowych pytań

Poprawka. Rzucam krzywe teksty tylko i wyłącznie w stronę Rade i to tylko w tym temacie, a Ty dobrze zauważyłeś, że źle znosi "krytykę" no to ja wymagam aby tą krytykę znosił lepiej :mrgreen:

Kard wrote:
jachuka wrote:nigdzie wcześniej nie napisał że to on będzie tworzył tą gildię. Dociera do Ciebie o co mi chodzi ?

Ty na pewno to forum czytasz? Jak dla mnie to dość wyraźnie napisał, że właśnie będzie ja tworzył i nie zaczyna wcale od zera, nie wiem czy orientujesz się jak działają gildie multigeamowe, ale przewaga ich polega właśnie na tym, że nie startuje się od zera

Nie napisał, napisał wcześniej tylko i wyłącznie "że będzie organizowana gildia". To info podał dopiero po moim krzywym tekście.
Moim zdaniem start w nowej grze, czy to z przyjaciółmi, czy to ze zwerbowanymi ludzikami, czy to z dywizją muli - jest zawsze taki sam. Zależy tylko i wyłącznie od organizacji - czytaj od lidera, liderów i jest startem od zera.

Kard wrote:
jachuka wrote: a Ty zacząłeś się pultać, że przesadzam, nie wiem w sumie o co i czepiać się tego co napisałem, nie napisałem, przeczytałem czy nie przeczytałem, a że lubię sobie czasem potrolować to taki wygląd tematu a nie inny.

aha czyli rozumiem, że tobie wolno się pultać i trolować i uważasz, że innym to nie sprawia przyjemności? :P zdziwiłbyś się :P

haha :) nie mogę się nie zgodzić

A teraz streszczenie.
1. Rade napisał, że będzie organizowana gildia. Bez większych szczegółów
2. Że nie specjalnie za nim przepadam i dalej uważam, że się nie nadaje, od razu napisałem: "raczej bym się nie pisał na żadne gildie sugerowane przez Rade bo on się nie nadaje do tego typu rzeczy."
3. Zako napisał kilka słów o gildii
4. Rade nie potwierdził, że będzie liderem tej gildii. Na jego miejscu jeżeli ktoś by mi zarzucił takie rzeczy od razu bym to sprostował i wyjaśnił OCB. Napisałem jednocześnie że jest to świetny moment na podjęcie tego tematu - czyli gildii w GW2
5. Rade przedstawił sprawę cytowanym wcześniej "mój albo chuj" dalej nie podając żadnych szczegółów. Jedynie info o planowanym poście.
6. Rade postuje swoją propozycję - dotyczącą gildi którą będzie prowadził dalej bez najmniejszego wyjaśnienia OCB.
7. W swoim stylu, stosownie do moich odczuć wobec kolegi Rade odpisuje, że przydałoby się info ze szczegółami
8. Wywiązuje się trolling
9. Rade zapomina albo łże prosto w oczy, że sobie nie pozwoli aby osoba taka jak ja czyli osoba która nigdy z nim nie grała prawiła mu taką krytykę. Jest to oczywiście kłamstwem, mogą to potwierdzić osoby z tego forum. Co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że się nie nadaje, przecież kłamie w żywe oczy hehe
9. Dalszy trolling
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Kard » Wed Apr 04, 2012 10:54 pm

jachuka wrote:Nie napisał, napisał wcześniej tylko i wyłącznie "że będzie organizowana gildia". To info podał dopiero po moim krzywym tekście.

przynajmniej co do krzywego tekstu się zgadzamy :) zawsze to jakaś nić porozumienia :P
więc tak twój krzywy tekst to 03.04.2012
a poniższa wypowiedz Rade to 30.03.2012, pewnie zaraz się czepisz, ze nie dosłownie, ale człowiek to inteligentne stworzenie i potrafi wyczytać coś z kontekstu wypowiedzi, w innym wypadku (pomyśl w ilu kontekstach występuje "wypadek" i jak różne może mieć znaczenie) ciężko byłoby się porozumiewać :) czyżby w twoim przypadku " łże prosto w oczy" było ok?

jachuka wrote:Moim zdaniem start w nowej grze, czy to z przyjaciółmi, czy to ze zwerbowanymi ludzikami, czy to z dywizją muli - jest zawsze taki sam. Zależy tylko i wyłącznie od organizacji - czytaj od lidera, liderów i jest startem od zera.

tu się z Tobą nie zgodzę, jeśli masz jakieś zaplecze, jakieś osoby to już nie jest "zero", co do organizacji to ok, ale ja zazwyczaj staram się pomagać osobą, które chcą poświecić czas na to by organizować jakieś przedsięwzięcie, które mnie interesuje, a nie na dzieńdobry ich zniechęcać, chyba, że odbieram ich jako konkurencje i mam lepszą alternatywe :P

jachuka wrote:A teraz streszczenie.
1. Rade napisał, że będzie organizowana gildia. Bez większych szczegółów
2. Że nie specjalnie za nim przepadam i dalej uważam, że się nie nadaje, od razu napisałem: "raczej bym się nie pisał na żadne gildie sugerowane przez Rade bo on się nie nadaje do tego typu rzeczy."
3. Zako napisał kilka słów o gildii
4. Rade nie potwierdził, że będzie liderem tej gildii. Na jego miejscu jeżeli ktoś by mi zarzucił takie rzeczy od razu bym to sprostował i wyjaśnił OCB. Napisałem jednocześnie że jest to świetny moment na podjęcie tego tematu - czyli gildii w GW2
5. Rade przedstawił sprawę cytowanym wcześniej "mój albo chuj" dalej nie podając żadnych szczegółów. Jedynie info o planowanym poście.
6. Rade postuje swoją propozycję - dotyczącą gildi którą będzie prowadził dalej bez najmniejszego wyjaśnienia OCB.
7. W swoim stylu, stosownie do moich odczuć wobec kolegi Rade odpisuje, że przydałoby się info ze szczegółami
8. Wywiązuje się trolling
9. Rade zapomina albo łże prosto w oczy, że sobie nie pozwoli aby osoba taka jak ja czyli osoba która nigdy z nim nie grała prawiła mu taką krytykę. Jest to oczywiście kłamstwem, mogą to potwierdzić osoby z tego forum. Co tylko utwierdza mnie w przekonaniu że się nie nadaje, przecież kłamie w żywe oczy hehe
9. Dalszy trolling

zauważ, że to Twoje streszczenie, masz nawet dwie 9, u mnie było by to 9 i 10 :P
a odnosząc się do przedostatniej 9, no cóż może dla Ciebie gra z Rade piorunującym wrażeniem, a On po prostu nawet tego nie zauważył :shock:
Nick: Incertus WC/Iss
Nick: Kard (trader)
User avatar
Kard
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 132
Joined: Mon Dec 25, 2006 3:58 am
Location: Bełchatów

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby jachuka » Wed Apr 04, 2012 11:05 pm

będzie organizowana gildia, a będę organizował gildię to akurat dla mnie spora różnica - kwestia niuansów, nie wiedziałem że wcześniej "prowadził" C9 w aionie to skąd miałem to wywnioskować - napisał tak jak napisał więc założyłem że chce aby ludzie dołączyli do gildii organizowanej przez jego ziomali

co do startu to nawet bez multigildii jesteś w stanie przed wydaniem zgromadzić ludzi i stworzyć zaplecze

przepraszam za oczywisty błąd z dwiema 9

co do piorunującego wrażenia to raczej nie, raczej stwarzał wrażenie oszołoma, a czy nie zauważył ? hmm zauważył na tyle, że pożyczył ode mnie pieniądze, po czym dał maksymalny popis tj. unikał mnie jak mógł, walił ściemy z kosmosu itd. itp. odpuściłem po czasie ale nie zapomniałem, wiesz pomyślałem wtedy że z debilami nie ma co się użerać, kwota nie była aż tak wielka, żeby nerwy tracić
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Rade » Wed Apr 04, 2012 11:19 pm

Jest to moj ostatni flamepost tutaj .Jak ktos jest kretynem i podaje mi zly adres konta to nie moja wina . W koncu przeciez dostales te kase z powrotem a ja stracilem dodatkowo 50 zl .Myslalem ze ta sprawe zaltwilsmy 5 lat temu , widac dalej cie to boli (mnie powinno bardziej) . O ile pamietam gralem z toba chwile w l2 rowniez 5 czy 6 lat temu a ostatnio chyba grales ze mna tydzien w forsaken world .Nie moge tez traktowac powaznie kogos kto publicznie przyznaje sie na forum ze jest tu tylko po to zeby sobie potrolowac .Masz prawie 30 lat (albo masz nie wiem i nie specjalnie mnie to obchodzi) a zachowujesz sie jak dziecko wiec tak zostaniesz potraktowany teraz i w pszyszlosci . Podsumowujac , chuja wiesz o mnie i o tym co robilem oraz z kim gralem przez ostanie lata a ja nie zamierzam sie tlumaczyc przed kims takim jak ty . Prosze rowniez od odstosunkowanie sie od mojej osoby a myla badz zaka o interwencje w tym temacie czytaj wykasowanie spamu , trolowania i innych pierdol oraz zostawieniu tylko postow wnoszacych cos do dyskusji badz calkowitego zamkniecia tematu . Sprawy zaszly za daleko .Wybacz mi zako , nie wytrzymalem .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby milka » Thu Apr 05, 2012 2:51 am

Czyli nie przynosić popcornu?
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.
User avatar
milka
Pytan
Pytan
 
Posts: 423
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:47 pm

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Kard » Thu Apr 05, 2012 9:12 am

a tak fajnie sie zapowiadało :)

niemniej jachu z twojej wypowiedzi ewidentnie wynika, że Rade ukradł ci pieniądze, czyli pożyczył i nie oddał, myślę, ze to bardzo poważne i nieprzyjemne oskarżenie, tym bardziej w grach MMO, gdzie tak naprawdę wszystko opiera sie na zaufaniu...
no widzisz taka informacja to rzeczywiści może wpływać bardzo negatywnie na ocenę przyszłego CL-a, mam nadzieje, że byłeś precyzyjny w swojej wypowiedzi...
Nick: Incertus WC/Iss
Nick: Kard (trader)
User avatar
Kard
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 132
Joined: Mon Dec 25, 2006 3:58 am
Location: Bełchatów

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby fUrio » Thu Apr 05, 2012 9:14 am

dobre :twisted:
plz nie kasowac postow i prosze o kontynuacje
btw co to jest oficer of pvp ?:P
oG
Image
User avatar
fUrio
Pytan
Pytan
 
Posts: 486
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:30 pm
Location: Lublin

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby zako » Thu Apr 05, 2012 9:36 am

cos przegapiłem ? a na powaznie to czuje sie jak w brazylijskim serialu, utkneliśmy na 2 tygodnie w tym samym pokoju :P
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Krotkie objasnienie systemu gildii w GW 2 oraz propozycj

Postby Mylith » Thu Apr 05, 2012 9:45 am

Image
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Previous

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron