Recenzja bety Guild Wars 2 .

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Mon Apr 16, 2012 10:17 pm

loc wrote:
Rade wrote:Co do beta eventow maja byc co tydzien a nie raz na miesiac


Daj jakiegos linka, bo nie uwierze. Mi sie wydaje, ze wystrzela z data premiery niedlugo i wszyscy sie zdziwia, ze tak szybko.
Ja stawiam na premiere w okolicach 15 maja, tuz przed/po premierze D3.



Dam jak znajde , na gw2 guru przybywa 2 strony w topicu zanim zdarzy sie przeczytac jedna :S . 15 maja to rowniez moj typ , zobaczymy .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby zako » Mon Apr 16, 2012 10:54 pm

loc wrote:
Rade wrote:Co do beta eventow maja byc co tydzien a nie raz na miesiac


Daj jakiegos linka, bo nie uwierze. Mi sie wydaje, ze wystrzela z data premiery niedlugo i wszyscy sie zdziwia, ze tak szybko.
Ja stawiam na premiere w okolicach 15 maja, tuz przed/po premierze D3.

Ja poszukałem na oficjalnej stronie :)
Proszę bardzo (FAQ dotyczące Prepurchase na stronie gdzie kupujemy gierkę) :

When do Beta Weekend Events (BWEs) start, and how many will there be?
The first BWE is currently planned for late April, and we expect to have one every month or so. The schedule is subject to change and will be confirmed at a later date. Currently, we do not know how many of these events we will have.

Source: http://www.guildwars2.com/en/the-game/g ... forty-nine
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Tue Apr 17, 2012 10:20 am

Czyli sami nie wiedza ile tego bedzie , bardzo pomocna informacja :D . W sumie to jakis lol , przy ilosci kasay jaka zrobili te eventy powinny byc co 3 dzien :S
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby loc » Tue Apr 17, 2012 10:57 am

"and we expect to have one every month or so" nijak ma sie do "maja byc co tydzien a nie raz na miesiac". Co do tych 2 mil pre-purchase, to tez watpie. Do cb zapisalo sie 1mil ludzi, gdzie wiekszosc zrobila to z kilku komputerow, dajac tak zawyzony wynik. Nalezy pamietac, ze zapisy byly darmowe :)...
User avatar
loc
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 106
Joined: Sat Jul 23, 2005 1:14 pm

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Tue Apr 17, 2012 11:07 am

No spoko , skoro jest tak napisane na oficjalnej stronie to pewnie beda raz na miesiac .Ja tez moge sie pomylic przekazujac informacje dalej .Co do 2 mln to nie wiem , byc moze jest to kontrolwany przeciek zeby wkurzyc konkurencje badz zagrywka sluzaca zwiekszeniu sprzedazy albo total bullshit . Zreszta na kazdym forum ludzie pisza inne rzeczy wiec trudno jest aktualnie zweryfikowac cokolwiek a anet nie odpowiada na zadne pytania zwiazane z marketingiem czy premiera samej gry .Zreszta prosze , tu macie ciekawy topic na gw2 guru odnosnie prepurchase : http://www.guildwars2guru.com/forum/why ... 35825.html . A tu macie nastepny zwiazany z beta http://www.guildwars2guru.com/forum/fir ... 31803.html
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Lylith » Tue Apr 17, 2012 12:12 pm

czyli uważacie, że będzie 1 beta weekend i premiera ? mi to brzydko pachnie szczególnie, że wszyscy trzymają gębę na kłódkę
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby zako » Tue Apr 17, 2012 12:31 pm

Nieważne coby się nie działo :D i tak juz kupiłem grę wiec na luzie czekam. W międzyczasie przetestowałem TERA i dam za pare dni moje wrażenia wraz z 2 filmikami które nakreciłem. A tak to rżnę w shootery coby nabrać wprawnych palców :P

KOMENTARZ: widzę że były typy na forum kiedy gra wyjdzie. Ja stawiam na ostatni tydzień sierpnia bądź początek września.
Według mnie gra ma nadal:
- niedopracowaną tabelę dropów (przykłady można mnożyć, podam jeden. Oglądałem praktycznie każdy film z dungeona i wiem dokładnie że wchodzimy tam na 30tym lewelu w Story Mode i na 35 w Explorable Mode. Dropy natomiast w obu były dla 20-25 lewelu.
- brak optymalizacji gry pod różne konfiguracje. Mnożyć można przykłady że chodziła płynnie na C2D a cięła się na i7. Przeczytałem na ten temat w pip topiców na Guru.
- według mnie zero informacji na temat terenów Sylvari i Asurów nie jest połączony z chęcią zachowania asów w rękawie ale po prostu dlatego że nadal te tereny dokańczają (questy dynamiczne , story mode itd.)

Nie oznacza to że na grę nie czekam, oznacza to po prostu że spokojnie analizuję wydarzenia :D
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Tue Apr 17, 2012 12:40 pm

Lyl:
Beta weekendy beda raczej 2 , pierwszy juz w tym miesiacu a drugi na poczatku maja . Wedlug tego co jest napisane na guru kod na head start bedzie mozna wykoszytac 17 maja . Zakladam wiec ze headstart zacznie sie 18 maja w piatek a premiera wlasciwa 21 maja w poniedzialek . Oczywiscie to tylko moje domysly z tego co przeczytalem .

Zako :
Ja stawiam jednak dalej na maj :D , wiem jestem optymista .Przypominam tez ze press beta build i ten na ktorym gralem ja byl z zeszlorocznego gamesconu a jedyna rzecza ktora do niego dodano bylo wvwvw .
Tabele dropow mozna poprawic w tydzien
Optymalizacja to sie zgodze
Co do terenow asur i silvari to raczej nie bedzie o nich nic wiadomo do dnia premiery ,zreszta testowano juz obie rasy we wczesniejszych buildach . Mysle ze musza tez zostawic cos co bedzie jakas niespodzianka dla graczy :)

edit : Login screen z gw2 http://www.youtube.com/watch?v=wtcwJWn9MnE jak sie da fullscreen w hd to mozna poudawac ze mozna sie juz zalogowac :D
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Tue Apr 17, 2012 10:19 pm

damn, Czy powstanie JEDNAK kiedyś dobre MMORPG ?
jak nie koreańskie, nic nie wnoszące produkcje
to "niszowe" firmy wydające odstające od schematów (nie klonujące WoW'a) niszowe gry których nie potrafią uciągnąć/dopracować/wydać
a na koniec jesszcze gry nie-wydawane przez poważanych producentów
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ehh, jak tu żyć :cry:
chodźmy grać w BF'a
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Wed Apr 18, 2012 11:18 am

Anet nie jest niszowa firma :D . W jednym natomiast masz racje , przy aktualnym stanie rzeczy marketing (podkreslam marketing nie developing czy zalozenia samej gry) tej firmy wydaje sie niepowazny i nieprofesjonalny . Wydaje mi sie ze poprostu nie spodziewali sie tak duzej ilosci ludzi zainteresowanych ich produktem oraz nacisku comunity na jak najszybsze wydanie czy tez ujawnienie jakiejkolwiek informacji .Zapewne cisna ich tez inwestorzy , ta firma i tak dostala potezny kredyt zaufania poniewaz nie dostali dead line na wydanie gry . Mimo wszystko nie mozna gry dopieszczac w nieskonczonosc , trzeba zaczac na niej zarabaic powazne pieniadze a narazie wyglada to jak zabawa w kotka i myszke miedzy anet , graczami i inwestorami . Ich slynne "when its done " zaczyna byc niewystarczajace .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby zako » Wed Apr 18, 2012 2:21 pm

Powinni juz rozsyłac linki do downloadu jeżeli CBE ma być w ten weekend :D

Masakra. Dobrze że mam w co postrzelac :D
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Wed Apr 18, 2012 5:40 pm

zako wrote:Powinni juz rozsyłac linki do downloadu jeżeli CBE ma być w ten weekend :D

Masakra. Dobrze że mam w co postrzelac :D


a w co strzelasz ?
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby zako » Wed Apr 18, 2012 6:41 pm

ćwicze palce na Battlefield 2 bad company :D
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Wed Apr 18, 2012 7:26 pm

Good news!First Beta Weekend Event will be from April 27-29. We will let you know once the client is ready for download.

We'll have a blog post with details about what and when you can play later today or tomorrow. If you haven't already: pre-purchase to participate! https://buy.guildwars2.com/ ~RB2

Source : http://www.facebook.com/GuildWars2

Cieszy calkowity brak nda , wiec screeny i filmiki ++++ .To tyle .Uwaga na beta scam maile .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Lylith » Wed Apr 18, 2012 10:58 pm

Rade wrote:Good news!First Beta Weekend Event will be from April 27-29. We will let you know once the client is ready for download.

We'll have a blog post with details about what and when you can play later today or tomorrow. If you haven't already: pre-purchase to participate! https://buy.guildwars2.com/ ~RB2

Source : http://www.facebook.com/GuildWars2

Cieszy calkowity brak nda , wiec screeny i filmiki ++++ .To tyle .Uwaga na beta scam maile .


troche bzdurna zasada, żeby kupować gre po to aby ją przetestować, raczej powinno się przetestować żeby się zdecydować czy ją kupić :) a jeśli tak jak Rade ma nadzieje premiera w maju to kupują kota w worku ( oczywiście obietnica, że kot jest śliczny i takiego jeszcze nie widzieliśmy ) . Ja poczekam jednak do premiery na opinie o pełnej wersji
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron