Recenzja bety Guild Wars 2 .

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Lylith » Sat Apr 14, 2012 9:55 am

http://allegro.pl/show_item.php?item=22 ... d00be2ff62 ciekawe czy to fake? komentarze są pozytywne :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby zako » Sat Apr 14, 2012 10:22 am

wiesz to bardzo tanio. Aż podejrzanie tanio.
U producenta ceny są :
54,99 USD - 176,21 PLN
74,99 USD - 240,30 PLN

54,99 EUR - 230,41 PLN
74,99 EUR - 314,22 PLN

Ja kupując przez net wolę kupić od znanego mi sprzedawcy na Allegro gdzie wiem ze mogę dokonywać reklamacji. Trzeba pamiętać że kody elektroniczne nigdzie w żadnej grze nie są refundowane. Refundowane są tylko wtedy gdy nie mogą być zobaczone. Na przykład oryginalne pudełko; zdrapka itd. Jak ktos cię ojebie na elektronicznym to nie możesz nawet tego reklamować w większości przypadków. Oczywiście to moje zdanie i każdy z was ma swoją wiedzę :)

jak dla mnie to wygląda podobnie jak kiedys w jakiejś grze rosjanie kupowali na tysiące kody kradzonymi kartami kredytowymi i potem były one unieważniane. Nie znam tego gościa i nie wiem skąd kupuje. Ale wersje deluxe niby sprzedaje po niecałe 190 zł. To trochę zbyt duża różnica tym bardziej że tansza niż wersja normalna nawet. Tylko jezeli kupował po stronie US i wersję zwykłą a sprzedaje jako deluxe mogłoby to być prawdziwe.
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Sat Apr 14, 2012 2:31 pm

Hmm , zastanawiajace . Koles traci na wersji deluxe okolo 50 zl . Jaki sprzedawaca sprzedaje produkt ponizej kosztu zakupu ? Przeciez nic nie zarobi .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Mon Apr 16, 2012 11:45 am

i jak ? był jakiś beta event w ten weekend ?
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Mon Apr 16, 2012 12:29 pm

Niestety nie , mam nadzieje ze bedzie 20 :S .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby DABLA » Mon Apr 16, 2012 2:39 pm

Rozumniem że na chwilę obecną wygląda to tak, że setki tysięcy ludzi pokupowało grę w którą nikt nie wiem kiedy będzie mógł zagrać ??

Jeżeli tak to nawet merketingowcy Ncsoftu ( a dokładnie l2) mogą pozazdrościć takiej strategi.
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Mon Apr 16, 2012 3:08 pm

DABLA wrote:Rozumniem że na chwilę obecną wygląda to tak, że setki tysięcy ludzi pokupowało grę w którą nikt nie wiem kiedy będzie mógł zagrać ??

Jeżeli tak to nawet merketingowcy Ncsoftu ( a dokładnie l2) mogą pozazdrościć takiej strategi.


Dokladnie tak . A jesli chodzi o marketing to wlasiciwie sa to ludzie z ncosftu poniewaz wlasnie ta firma jest wydawaca . Tym razem przeszli samych siebie .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Mon Apr 16, 2012 3:23 pm

Rade wrote:
DABLA wrote:Rozumniem że na chwilę obecną wygląda to tak, że setki tysięcy ludzi pokupowało grę w którą nikt nie wiem kiedy będzie mógł zagrać ??

Jeżeli tak to nawet merketingowcy Ncsoftu ( a dokładnie l2) mogą pozazdrościć takiej strategi.


Dokladnie tak . A jesli chodzi o marketing to wlasiciwie sa to ludzie z ncosftu poniewaz wlasnie ta firma jest wydawaca . Tym razem przeszli samych siebie .


no ale był ponoć jakiś stress test w ten weekend - więc niektórzy sobie pograli hehe
oczywiście rozumiem wasze ew. wkurwienie tym faktem, sam jakbym kupił pre-purchase flugałbym ekstremalnie

a czy nikt nie wie kiedy - dabla
no napisali przecież - jeden event na miesiąc od/po 13 kwietnia, a premiera w maju, więc jakiś punkt zaczepienia jest...
gdyby nie podali choć przybliżonych terminów to nikt by tego nie kupił :mrgreen:
oczywiście można "lekko" przeciągnąć datę premiery (czego nie życzę) ale wiesz - społeczność internetowa ich zniszczy, pieniaczy gotowych lecieć/straszyć sądami jest na pęczki i jak tak dalej będzie się to toczyć to widzę na horyzoncie jeden wielki whine - a wydaje mi się, że NC jakie jest taki jest, ale nie pozwoli sobie na to by zadzierać na raz z taką ilością klientów, więc zwyczajnie trzeba się uzbroić w cierpliwość....

choć moim zdaniem kupowanie pre-purchase który uprawni Cię do 6 dni (2x po 3 dni jeśli premiera w maju) gry w beta evencie oraz 3 dni gry przed premierą - jest lekką przesadą i żeby nie powiedzieć "frajerstwem"

aha, strasznie dziwne jest to, że czytając fora (opinie ludzi którzy grali w ten weekend) - gra niedomaga pod względem wydajności, optymalizacji, wykorzystania proca itd. czyli jednym słowem chodzi słabiutko - i nijak ma się to do zapewnień o słabych komputerach skoro ludziom na I5ach 2500k nie działa płynnie...
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Mon Apr 16, 2012 4:26 pm

Ten ktos kto bedzie chcial zagrac i tak bedzie musial kupic gre , czy to teraz czy pozniej .Troche rozczarowuje ich postawa wzgledem samej bety , mysle ze powinni wpuscic kazdego chetnego .Przeciez wiekszosc ludzi nie lubi kupowac kota w worku . Co do slabej optymalizacji to pisali przeciez ze jest ona w trakcie i nie odzwierciedla w zadnym stopniu tego jak bedzie dzialac w pozniejszych betach oraz dniu premiery . Gra na roznych kompach dziala roznie , na laptopie na ktorym gralem nie mialem sie w sumie do czego przyczepic .Nie zrozumcie mnie zle , nie mam zastrzezen do samej gry i dev teamu bo robia oni kawal dobrej roboty i wiem ze gra bedzie swietna . Niestety dzial od markteingu ncsoftu (czy tez anetu) podejmuje katastrofalne i nierzozumiale dla mnie i wiekszosci graczy decyzje .Dlatego na dzien dzisiejszy wyglada to jak wyglada .

Edit W ten weekend byl stress test wiec pewnie mialo to jakis wplyw na komfort grania , zapewne w tle dzialal debuger .W koncu jakos musza to sprawdzic zanim zaczna wpuszczac ludzi .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Lylith » Mon Apr 16, 2012 4:35 pm

oj nie sądze aby premiera była w maju, chyba nikt z developerów nie powiedział tego oficjalnie ( jeśli się myle to Rade dawaj tu linka do wypowiedzi kogos ważnego :) ), szczególnie że to już za chwile a nie wierze aby ANET czy NCSoft tak nagle oznajmiła "ludki za tydzień gramy !!" . Do tego dochodzi ten pre-purchase, który upoważnia do bety, jakby to wyglądało gdyby ludzie wydawali tyle kasy aby zagrać sobie w 1 weekend, bo chyba tylko dlatego ludzie tak się na to rzucili . Ja ciągle twierdze, że premiera po wakacjach i Rade przegrywa zakład :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Mon Apr 16, 2012 5:01 pm

Z nieoficlajnych danych (podkreslam nieoficjalnych ) wynika ze gra od poczatku prepurchase sprzedala sie w ponad 2 MILIONACH egzemplarzy na calym swiecie . Wyliczajac ze gra srednio schodzi po 80 dolcow za sztuke wychodzi to cos ponad 160 mln dolcow . Doliczyc tez trzeba do tego zyski ze sprzedazy artbookow , pluszakow i innch bzdetow , czyli okolo 40 mln .Koszt developingu gry ma zamknac sie w okolo 150 mln . Z tego wychodzi ze zarobili juz na czysto 50 mln na grze ktora jeszcze nie wyszla ani nie ma nawet oficjalnej daty premiery !!!!!!!!!!!! Jakos nie jestem sobie w stanie wyborazic ze przy takiej ilosci ludzi ktorzy juz zaplacili premiery tej gry po wakacjach . GW2 musi byc wydane w maju (najpozniej w czerwcu ) z bardzo prostego powodu : ludzie poporstu zjedza ich zywcem jesli gra nie bedzie do tej pory wydana .Co do beta eventow maja byc co tydzien a nie raz na miesiac .Jesli chodzi o wydanie gry to anet jest znane z tego ze daty premiery oznajmia na tydzien/dwa przed wypuszczeniem jej na rynek . Tak przynajmniej bylo z gw 1 i kazdym nastepnym dodatkiem do niej .Na dzien dzisiejszy mozna spodziewac sie wszystkiego .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Lylith » Mon Apr 16, 2012 6:05 pm

Rade wrote:Z nieoficlajnych danych (podkreslam nieoficjalnych ) wynika ze gra od poczatku prepurchase sprzedala sie w ponad 2 MILIONACH egzemplarzy na calym swiecie . Wyliczajac ze gra srednio schodzi po 80 dolcow za sztuke wychodzi to cos ponad 160 mln dolcow . Doliczyc tez trzeba do tego zyski ze sprzedazy artbookow , pluszakow i innch bzdetow , czyli okolo 40 mln .Koszt developingu gry ma zamknac sie w okolo 150 mln . Z tego wychodzi ze zarobili juz na czysto 50 mln na grze ktora jeszcze nie wyszla ani nie ma nawet oficjalnej daty premiery !!!!!!!!!!!! Jakos nie jestem sobie w stanie wyborazic ze przy takiej ilosci ludzi ktorzy juz zaplacili premiery tej gry po wakacjach . GW2 musi byc wydane w maju (najpozniej w czerwcu ) z bardzo prostego powodu : ludzie poporstu zjedza ich zywcem jesli gra nie bedzie do tej pory wydana .Co do beta eventow maja byc co tydzien a nie raz na miesiac .Jesli chodzi o wydanie gry to anet jest znane z tego ze daty premiery oznajmia na tydzien/dwa przed wypuszczeniem jej na rynek . Tak przynajmniej bylo z gw 1 i kazdym nastepnym dodatkiem do niej .Na dzien dzisiejszy mozna spodziewac sie wszystkiego .


dlaczego mają ludzie ich zjeść żywcem ? przecież niczego im nie obiecali poza beta weekendami a jak ktoś kupuje coś nie wiedząc kiedy będzie premiera to jego problem
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Mon Apr 16, 2012 6:29 pm

Rade wrote:Ten ktos kto bedzie chcial zagrac i tak bedzie musial kupic gre , czy to teraz czy pozniej.

No tu masz całkowitą rację tylko, że w tym momencie to jest na zasadzie - kupiłeś sobie rower, tak owszem on jest Twój, tyle że będziemy go trzymać u mnie :mrgreen:
a co do tej premiery, to wątpię aby była po wakacjach bo zwyczajnie byłby to wałek NCsoftu hehe i wątpię aby po takiej akcji ktoś chciał jeszcze kiedykolwiek z nimi wchodzić w jakieś układy imo też max czerwiec...
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Mon Apr 16, 2012 6:30 pm

Lylith wrote:
Rade wrote:Z nieoficlajnych danych (podkreslam nieoficjalnych ) wynika ze gra od poczatku prepurchase sprzedala sie w ponad 2 MILIONACH egzemplarzy na calym swiecie . Wyliczajac ze gra srednio schodzi po 80 dolcow za sztuke wychodzi to cos ponad 160 mln dolcow . Doliczyc tez trzeba do tego zyski ze sprzedazy artbookow , pluszakow i innch bzdetow , czyli okolo 40 mln .Koszt developingu gry ma zamknac sie w okolo 150 mln . Z tego wychodzi ze zarobili juz na czysto 50 mln na grze ktora jeszcze nie wyszla ani nie ma nawet oficjalnej daty premiery !!!!!!!!!!!! Jakos nie jestem sobie w stanie wyborazic ze przy takiej ilosci ludzi ktorzy juz zaplacili premiery tej gry po wakacjach . GW2 musi byc wydane w maju (najpozniej w czerwcu ) z bardzo prostego powodu : ludzie poporstu zjedza ich zywcem jesli gra nie bedzie do tej pory wydana .Co do beta eventow maja byc co tydzien a nie raz na miesiac .Jesli chodzi o wydanie gry to anet jest znane z tego ze daty premiery oznajmia na tydzien/dwa przed wypuszczeniem jej na rynek . Tak przynajmniej bylo z gw 1 i kazdym nastepnym dodatkiem do niej .Na dzien dzisiejszy mozna spodziewac sie wszystkiego .


dlaczego mają ludzie ich zjeść żywcem ? przecież niczego im nie obiecali poza beta weekendami a jak ktoś kupuje coś nie wiedząc kiedy będzie premiera to jego problem


A np dlatego ze zarobili na tym mnostwo kasy i musza zapewnic mi (i nie tylko mi) jako ich klijentowi produkt za ktory zaplacilem grube pieniadze .O to ze sa firma krzakiem raczej ich nie posadzam ,gdyby tak bylo nie dal bym im zlamanego grosza .Chyba pracuja tez tam jacys w miare inteligetni ludzie ktorzy wiedza ze przetrzymywanie tej gry w momencie w ktorym wyciagneli od ludzi tyle kasy moze skonczyc sie dla nich , ncsoftu (ktory i tak ma juz zjebana opinie w stanach i europie) oraz calej firmy tragicznie .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby loc » Mon Apr 16, 2012 9:44 pm

Rade wrote:Co do beta eventow maja byc co tydzien a nie raz na miesiac


Daj jakiegos linka, bo nie uwierze. Mi sie wydaje, ze wystrzela z data premiery niedlugo i wszyscy sie zdziwia, ze tak szybko.
Ja stawiam na premiere w okolicach 15 maja, tuz przed/po premierze D3.
User avatar
loc
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 106
Joined: Sat Jul 23, 2005 1:14 pm

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron