Recenzja bety Guild Wars 2 .

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby zako » Thu Apr 05, 2012 7:37 pm

Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Thu Apr 05, 2012 7:59 pm

Muza lecaca podczas wyboru rasay , klasy i tworzenia postaci http://www.youtube.com/watch?v=vkhvw4OU ... re=related .

http://www.arena.net/blog/jordan-massey ... uad-in-wvw <----- blog post na temat squadow w gw 2 .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Wed Apr 11, 2012 12:20 pm

rozumiem, że dalsze recenzje i obiecane filmiki, screeny będziecie wrzucać już za 2 dni ?
tzn. przynajmniej Zako i Rade
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby loc » Wed Apr 11, 2012 3:28 pm

Z tego co ja wyczytalem, pierwszy BWE startuje 20.04, a nie jak to ktos pisal tutaj 13.04. Swoja droga Anet postepuje troche dziwnie dojac kase za pre-purchase nie podajac premiery gry i zadnych szczegolow na temat bety nawet.
User avatar
loc
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 106
Joined: Sat Jul 23, 2005 1:14 pm

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Wed Apr 11, 2012 3:41 pm

Jachu tak bo nie bedzie obowiazywalo nda . Loc , sprawdze to , pisali ze 13 , jesli zmienili to sie lekko zdenerwuje . Co do premiery to fakt , dziwne jest ze sprzedaja gre nie podajac daty wydania . Zobaczymy .

Update : Na stronie bety gw2 bylo info ze 13 , narazie nie moge tego potwierdzic bo strona tajemniczo nie dziala od rana .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Wed Apr 11, 2012 5:14 pm

Rade wrote:Jachu tak bo nie bedzie obowiazywalo nda .

i zajebiście :)

Rade wrote:Na stronie bety gw2 bylo info ze 13 , narazie nie moge tego potwierdzic bo strona tajemniczo nie dziala od rana

imo przez duże zainteresowanie tymi preorderami, co może z drugiej strony dobrze świadczyć hehe
a czy tydzień w tą cz w tą to już chyba nikomu nie robi aż takiej różnicy
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Wed Apr 11, 2012 5:44 pm

Nie wiem ilu ludzi kupilo ta gre od wczoraj ale zainteresowanie musi byc duze . W polsce np nie dostaniesz juz tej gry w zadnym sklepie bo rzut na nasz kraj zostal praktycznie odrazu wykupiony , lacznie z ce . Tak samo jest w innych krajach , tam albo tez juz nie mozna tego dostac w normlanytm sklepie albo zapasy sa na wyczerpaniu . Oczywiscie prepurchase z ich strony dziala i spokojnie mozna gre nabyc . Rozczarowalo mnie natomiast to ze wszedzie pisano o cenach w dolcach a jak przyszlo co do czego to ceny na europe sa hmm w euro .Generalnie europejczycy placa jakies 20% drozej niz inni . Nie ma tez mozlwosci zaplacic w innej walucie bo ich strona automatycznie zmienia ci przelicznik a ceny w polskich sklepach tez sa przeliczone na euro . Mozna sie poczuc lekko wydymanym i wprowadzonym w blad ale niestety takie sie reguly dzisiejszego marketingu .

Edit : Gra zakupiona , dokonalo sie :D .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Thu Apr 12, 2012 11:46 am

220 pln z okładem za podstawową wersję to nie jest aż taki majątek, zwłaszcza że to b2p
ale to co piszesz o wprowadzanie w błąd z tymi cenami to już nieładnie z ich strony hehe
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Lylith » Thu Apr 12, 2012 12:34 pm

loc wrote:Z tego co ja wyczytalem, pierwszy BWE startuje 20.04, a nie jak to ktos pisal tutaj 13.04. Swoja droga Anet postepuje troche dziwnie dojac kase za pre-purchase nie podajac premiery gry i zadnych szczegolow na temat bety nawet.


faktycznie dziwna sprawa, że nie podają daty premiery mimo pre-purchase, co do tych weekendowych beta testów to też nie jest tak różowo jak myślałem, wyczytałem że to może być 1 weekend w miesiącu i to mnie zniechęciło do wcześniejszego zakupu, ponieważ tylko dostęp do testowania gry tak naprawde zachęcał mnie do zakupu. Tak więc poczekam na jakieś filmiki od osób które już to kupiły :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Thu Apr 12, 2012 12:37 pm

jachuka wrote:220 pln z okładem za podstawową wersję to nie jest aż taki majątek, zwłaszcza że to b2p
ale to co piszesz o wprowadzanie w błąd z tymi cenami to już nieładnie z ich strony hehe



Ja za wersje deluxe dalem 314 zl :S .Btw jak ktos planuje jeszcze zakup gry to niech sie pospieszy , oto wypowiedz comunity menagera na temat prepurchase :
"Many of our community members are asking about how long the pre-purchase offer will last.

Pre-purchase will run up until shortly before launch. However, we also want to maintain a high quality of service for those who have pre-purchased and are participating in the Beta Weekend Events.

With that in mind, if we max out our beta server capacity, we may *temporarily* make pre-purchase unavailable until we can bring more capacity online. Bottom line is if you want to participate in the Beta Weekend Events, don?t wait. ~RB2"

Zegar tyka :)

Edit : http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Jutro- ... ild-Wars-2 <----- z tego ciesze sie bardzo :P
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby loc » Thu Apr 12, 2012 2:42 pm

Btw jak ktos planuje jeszcze zakup gry to niech sie pospieszy


Wlasnie takie podejscie mi sie nie podoba. Dobrze graja, niby nie zmuszaja nikogo do pre-purchase, ale doskonale wiedza, ze fanboje rzuca sie z kasa byle tylko zagrac sobie raz w miesiacu. W dodatku nagle pisza jw. "spieszcie sie, jak chcecie zagrac" wtf?? Podobno pre-purchase mial gwarantowac dostep... I zeby bylo smieszniej informacja ta pojawia sie na twitterze lub fejsie, zamiast na stronie oficjalnej. Oczywiscie caly czas brak jakichkolwiek informacji na temat rozpoczecia bwe (o premierze nawet nie wspominam). W chwili obecnej poczynania anet przypominaja mi innova team;p
User avatar
loc
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 106
Joined: Sat Jul 23, 2005 1:14 pm

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby jachuka » Thu Apr 12, 2012 3:28 pm

loc wrote:
W chwili obecnej poczynania anet przypominaja mi innova team;p

raczej bym powiedział że bardziej przypominają działania Aventurine :mrgreen: czyli płatna BETA hehe, oby ta beta się nie ciągnęła w nieskończoność
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Thu Apr 12, 2012 3:35 pm

Przeciez wiadomo ze robia to po to zeby zboostowac sprzedaz i wyciagnac od ludzi jak najwiecej kasy , nic mniej ani wiecej .Imo raczej nie beda tego dlugo trzymac w fazie bety poniewaz to nie jest 5 euro tylko gruba kasa od setek tysiecy ludzi . Pomyslcie sobie co by sie stalo gdyby opozniali wydanie gry , utrata wiarygodnosci i lawina pozwow byla by w takim wypadku ich najmniejszym problemem :) . Powiem tak , gdybym nie gral i nie zobaczyl tej gry to po kilku numerach wykerconych tutaj przez ich dzial marketingu ominal bym ja szerokim lukiem . Niestety ( a moze stety) gralem i moge stwierdzic ze gra powala , przytlacza rozmachem , wykonaniem oraz sama rozgrywka . Dlatego narazie przymykam oko na to co robia i spokojnie czekam na bete i wydanie gry .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Lylith » Fri Apr 13, 2012 10:35 am

[/quote]


Edit : http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Jutro- ... ild-Wars-2 <----- z tego ciesze sie bardzo :P[/quote]

hehe jak byk napisane jest w tym teksie od ANETu, że ten kto dostał zaproszenie na stress testy nie może nawet o tym wspominać a tu jeb na stronie cała treść :D a ty Rade dostałeś zaproszenie ? Bo z tego co wyczytałem to nie są beta testy, do których upoważnia zakup pre-purchase. Ale myślenie ANETu bezbłędne nie pozwalać tym co kupili pre-purchase ( gdzie są ich setki tysięcy ) i robić stress test z zaproszonych ludzi :) smells like NCSoft :D
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Recenzja bety Guild Wars 2 .

Postby Rade » Fri Apr 13, 2012 11:10 am

Nie , nie dostalem . Z tego co tam jest napisane bedzie to kilku godzinny sterss test ktory nie ma nic wspolnego z prepurchase . Jesli mialo to byc tajne to cos im nie wyszlo , aktualnie mozna o tym przeczytac praktycznie na kazdej stronie poswieconej mmo :) .Czy sie martwie tym ze nie dostalem zaproszenia ? Nie , bo przez 3 albo 4 godziny i tak nic bym nie zrobil a przy nda i tak nie mogl bym nic pokazac .I masz racje , czuc tu reke "specjalistow" od marktingu z nc :P , po tylu latach z ta firma powinnismy sie juz przyzwyczajic do takich zagrywek .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron