Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Tatsumi » Thu Mar 15, 2012 3:38 pm

User avatar
Tatsumi
Karik
Karik
 
Posts: 628
Joined: Thu Jan 26, 2006 12:03 am
Location: Kostrzyn nad Odrą
Main class: SwordMouse
Subclass: EE

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby zako » Thu Mar 15, 2012 7:18 pm

Lylith wrote: a jaki jest minus grania na takim "podserwerze" ?


Wolę sobie godzinkę a nawet dwie posolować na podserwerze w "oczekiwaniu" w kolejce na swój właściwy serwer niż czekać jak w Aionie 3-4 godziny aż gra "zechce" mnie w ogóle wpuścić. Żadna inna gra nie oferuje takiego rozwiązania. Wszystkie za to oferowały kolejki na loginie.

Pozdrawiam
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Lylith » Thu Mar 15, 2012 7:38 pm



zakupione :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Lylith » Thu Mar 15, 2012 8:00 pm

zako wrote:
Lylith wrote: a jaki jest minus grania na takim "podserwerze" ?


Wolę sobie godzinkę a nawet dwie posolować na podserwerze w "oczekiwaniu" w kolejce na swój właściwy serwer niż czekać jak w Aionie 3-4 godziny aż gra "zechce" mnie w ogóle wpuścić. Żadna inna gra nie oferuje takiego rozwiązania. Wszystkie za to oferowały kolejki na loginie.

Pozdrawiam


jak najbardziej fajne rozwiązanie, oby tylko nie bylo to czekanie tak jak z aionem po 3-4 godziny, bo wracajac z pracy i czas ktory mozna poswiecic na gre spedzic na podserwerze to tez nie jest cos o czym ludzie marzą :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby zako » Fri Mar 16, 2012 8:41 am

@Lylus
Początki zapewne będa trudne, Przewidywana ilość osób która zakupi grę to 6 kk, moim zdaniem to i tak skromna liczba wygenerowana przez badanie producenta. W 1 dzień do Bety zapisało się 1 kk osób . w Ciągu tygodnia 5 kk.
Pożyjemy zobaczymy. W każdym razie to co widziałem oglądając filmiki Totalbisquit'a w zupełności mi wystarcza do tego by kupić grę. A to co przeczytałem potwierdz tylko moje przypuszczenia i przesądza w co bede grał. Dla mnie to po prostu umiejetne połączenie Warhammera z innymi grami.
Cena jest również atrakcyjna, niezależnie czy to klucz elektroniczny czy kolekcjonerska. Kilkakrotnie tańsza od każdej innej produkcji.
Pozdrawiam

A tak BTW to wyfarmiłem juz wszystkie możliwe punkty na sprzęt w GW2 czyli 30 na 50 :) w GW1 ofc.

http://hom.guildwars2.com/en/#page=main ... AAIAAAAAAA
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Rade » Fri Mar 16, 2012 11:36 am

W sumie ciekawa sytuacja , zarowno diablo III , terra jak i gw2 wychodza w maju .Wydaje mi sie ze najwiekszym przegranym bedzie tu terra ze swoim wysokim abonamentem , cena gry i niezbyt dobrym enginem .Prawdziwa bitwa rozegra sie miedzy diablo III a gw 2 chociaz trudno porownywac obie gry bo jedna to hack&slash z maksymalnie 6 osbami a druga to pelnoprawne mmo z kilkoma milionami ludzi i do tego bez abonamentu . Kto wygra ,znana marka czy innowacyjnosc ? Czas pokaze .

ps . czemu forum dziala dzis jak by chcialo a nie moglo ?
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Lylith » Sat Mar 17, 2012 12:22 pm

Rade wrote:W sumie ciekawa sytuacja , zarowno diablo III , terra jak i gw2 wychodza w maju .Wydaje mi sie ze najwiekszym przegranym bedzie tu terra ze swoim wysokim abonamentem , cena gry i niezbyt dobrym enginem .Prawdziwa bitwa rozegra sie miedzy diablo III a gw 2 chociaz trudno porownywac obie gry bo jedna to hack&slash z maksymalnie 6 osbami a druga to pelnoprawne mmo z kilkoma milionami ludzi i do tego bez abonamentu . Kto wygra ,znana marka czy innowacyjnosc ? Czas pokaze .

ps . czemu forum dziala dzis jak by chcialo a nie moglo ?


co do kilku milionów to blizzard podał, że samych graczy wowa którzy wykupili roczny abonament aby dostać diablo 3 za darmo było ponad milion więc tu też nie ma małego zainteresowania, ale wiadomo tu chodzi o legendę tej gry :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Mylith » Sat Mar 17, 2012 1:05 pm

Nie wiem jak wy ale ja zbieram na wszystkie 3 ;) tj TERE, GW 2 i D III a przynajmniej będę się starał zdobyć jakieś klucze trial zeby zobaczyć z czym sie to je ;)

@Rade - nic o tym nie wiem aby było coś nie tak...
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Rade » Sat Mar 17, 2012 3:58 pm

Lylith wrote:
Rade wrote:W sumie ciekawa sytuacja , zarowno diablo III , terra jak i gw2 wychodza w maju .Wydaje mi sie ze najwiekszym przegranym bedzie tu terra ze swoim wysokim abonamentem , cena gry i niezbyt dobrym enginem .Prawdziwa bitwa rozegra sie miedzy diablo III a gw 2 chociaz trudno porownywac obie gry bo jedna to hack&slash z maksymalnie 6 osbami a druga to pelnoprawne mmo z kilkoma milionami ludzi i do tego bez abonamentu . Kto wygra ,znana marka czy innowacyjnosc ? Czas pokaze .

ps . czemu forum dziala dzis jak by chcialo a nie moglo ?


co do kilku milionów to blizzard podał, że samych graczy wowa którzy wykupili roczny abonament aby dostać diablo 3 za darmo było ponad milion więc tu też nie ma małego zainteresowania, ale wiadomo tu chodzi o legendę tej gry :)



Spoko , blizz wie jak zarabiac kase . Co do diablo 3 rozczarowalo mnie to ze na poczatku nie bedzie trybu multi , to tak jak by wydac gre w polowie nie skonczona .Widac gonia ich terminy , a jak wiadomo jak sie czlowiek spieszy to popelnia bledy .Oby ta legenda nie skonczyla np jak dragon age 2 czy dungeon sige 3 .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Lylith » Sat Mar 17, 2012 7:56 pm

Rade wrote:
Lylith wrote:
Rade wrote:W sumie ciekawa sytuacja , zarowno diablo III , terra jak i gw2 wychodza w maju .Wydaje mi sie ze najwiekszym przegranym bedzie tu terra ze swoim wysokim abonamentem , cena gry i niezbyt dobrym enginem .Prawdziwa bitwa rozegra sie miedzy diablo III a gw 2 chociaz trudno porownywac obie gry bo jedna to hack&slash z maksymalnie 6 osbami a druga to pelnoprawne mmo z kilkoma milionami ludzi i do tego bez abonamentu . Kto wygra ,znana marka czy innowacyjnosc ? Czas pokaze .

ps . czemu forum dziala dzis jak by chcialo a nie moglo ?


co do kilku milionów to blizzard podał, że samych graczy wowa którzy wykupili roczny abonament aby dostać diablo 3 za darmo było ponad milion więc tu też nie ma małego zainteresowania, ale wiadomo tu chodzi o legendę tej gry :)



Spoko , blizz wie jak zarabiac kase . Co do diablo 3 rozczarowalo mnie to ze na poczatku nie bedzie trybu multi , to tak jak by wydac gre w polowie nie skonczona .Widac gonia ich terminy , a jak wiadomo jak sie czlowiek spieszy to popelnia bledy .Oby ta legenda nie skonczyla np jak dragon age 2 czy dungeon sige 3 .


trybu pvp nie bedzie na poczatku, nigdzie nie widzialem zeby mialo nie byc trybu multi, chyba cos zle przeczytales
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Tatsumi » Sun Mar 18, 2012 8:32 am

User avatar
Tatsumi
Karik
Karik
 
Posts: 628
Joined: Thu Jan 26, 2006 12:03 am
Location: Kostrzyn nad Odrą
Main class: SwordMouse
Subclass: EE

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby raissa » Sun Mar 18, 2012 12:29 pm

Założę się że ksiądz też kupi tą grę, bo przecież zło trzeba dobrze poznać by móc z nim walczyć. Po za tym w tej grze to chyba walczymy ze złem wiec innymi słowy czynimy dobro. :twisted:
raissa
Elpy
Elpy
 
Posts: 37
Joined: Mon Feb 18, 2008 11:34 am

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Rade » Sun Mar 18, 2012 3:16 pm

Oczywiscie chodzilo mi o tryb pvp a nie o coperative pve , moj blad . Mimo to nadal uwazam ze gra jest w polowie nie skonczona bo nie bedzie posiadac rzeczonego trybu w dniu realesu .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Lylith » Sun Mar 18, 2012 4:38 pm

Rade wrote:Oczywiscie chodzilo mi o tryb pvp a nie o coperative pve , moj blad . Mimo to nadal uwazam ze gra jest w polowie nie skonczona bo nie bedzie posiadac rzeczonego trybu w dniu realesu .


diablo nigdy nie było grą nastawioną na pvp i nigdy nie będzie, to nie mmo gdzie ludzie chcą proporcji 80% czasu pvp a 20% pve, w diablo jest odwrotnie i nawet jak dodadzą ten tryb miesiąc czy dwa po premierze to gra niczego tak naprawde nie traci
Last edited by Lylith on Mon Mar 19, 2012 2:49 pm, edited 1 time in total.
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby jachuka » Mon Mar 19, 2012 11:32 am

Lylith wrote:....to nie mmo gdzie ludzie chcą proporcji 80% czasu pvp a 20% pvp...


=100% pvp :mrgreen:

to proponuje poczekać na DFO 2.0 hehe

a swoją drogą Lyl to już nie gracie w L2 ?
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests

cron