Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby jachuka » Thu Mar 08, 2012 7:51 pm

raissa wrote:Dzieki, Jachu gierka super a Ty tylko 5 lvl? :P Muzyka i grafika super i gra nie wymaga takiego mocnego kompa jak L2 dla mnie duzy plus. Po smierci nie dropi sie itemow jak w diablo wiec drama slaba :D ale za to lokacje w ktorej sie padlo trzeba odkrywac od nowa. Z czego moge zrobic tanka ? :D


nie grałem od dawna hehe pochłonął mnie Darkfall, a następnie BF3....
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby jachuka » Mon Mar 12, 2012 3:27 pm

ej, czemu wessało post mada i mój ? jakaś ostra modera ze względu na fakt iż temat lekko zboczył z kursu ?? :boohoo: :boohoo:
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby zako » Mon Mar 12, 2012 3:35 pm

Wątpię że ktoś moderował :D raczej jakis problem podczas zapisu do bazy.
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby jachuka » Mon Mar 12, 2012 6:30 pm

zako wrote:Wątpię że ktoś moderował :D raczej jakis problem podczas zapisu do bazy.


eh ;/ szkoda, a już miałem ochotę kogoś zezwać :mrgreen: :mrgreen: głupie zapisy do głupiej bazy
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Cold » Mon Mar 12, 2012 8:42 pm

za 50 dych możesz mnie zezwać :D
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby jachuka » Tue Mar 13, 2012 11:00 am

Cold wrote:za 50 dych możesz mnie zezwać :D


TY wirtualna prostytuto !!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Mylith » Tue Mar 13, 2012 5:11 pm

:twisted: zuo czuwa ;)
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby jachuka » Tue Mar 13, 2012 6:41 pm

Mylith wrote::twisted: zuo czuwa ;)


pykasz pan w BFa3 ?
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Mylith » Tue Mar 13, 2012 7:25 pm

jachuka wrote:
Mylith wrote::twisted: zuo czuwa ;)


pykasz pan w BFa3 ?

Nie, czekam grzecznie na GW2 i TERA online :)
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Rade » Tue Mar 13, 2012 8:47 pm

https://buy.guildwars2.com/collectors-edition <----- od 10 kwietnia rusza preorder , na stronce zawartosc collectors edition i minimalne wymagania sprzetowe .

ps. "ekskluzywny" filmik z kawalkiem sige http://www.youtube.com/watch?v=RN6TyNxc ... r_embedded
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Cold » Wed Mar 14, 2012 1:58 pm

jachuka wrote:
Cold wrote:za 50 dych możesz mnie zezwać :D


TY wirtualna prostytuto !!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Dawaj kasę !!!!!!!!!! :lol:
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Lylith » Wed Mar 14, 2012 3:44 pm

Rade wrote:https://buy.guildwars2.com/collectors-edition <----- od 10 kwietnia rusza preorder , na stronce zawartosc collectors edition i minimalne wymagania sprzetowe .

ps. "ekskluzywny" filmik z kawalkiem sige http://www.youtube.com/watch?v=RN6TyNxc ... r_embedded


150$ troche dużo sobie życzą za 3 dni wcześniejszy start,bo reszta w pudełku to oczywiście jak dla mnie ( musiałem napisać bo sie zaraz Rade rzuci z pazurami ) nie jest jakimś czymś specjalnym . Ciekawi mnie jak długie będą kolejki żeby wejść na serwer jak do bety zapisało się ponad milion ludków :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Rade » Wed Mar 14, 2012 6:40 pm

Beda wersje bez tych dupereli za okolo 150 zl (sam klucz , prawdopodnie tez bedzie uprawnial do 3 dni head startu) ) , wersja deluxe to wydatek okolo 250 zl , a kolekcjonerska to tak jak wspomnailes prawie 500 . Kolejek nie bedzie ze wzgladu na architekrute servow i pewien maly feature . Kazdy z serverow bedzie mial cos co nazywa sie overcrowd . Co to jest ? Podam przyklad : gramy na danym servie , ktos od nas kupuje gre i chce wbic na server ale jest napisane ze jest full. Server ma powiedzmy limit 10 k ludzi . W kazdej inne grze w takiej sytuacji nie mozna by sie bylo wbic na taki serv . W Gw2 nie tylko bedziesz mogl zalozyc postac na takim servie ale i normalnie grac . Server glowny czyli ten na ktorym tworzysz postac tworzy tak jak by podserwer do ktorego wrzuca wszsytkich ludzi bedacych ponad capem serwera . W momencie kiedy zwolni sie miejsce na servie matce dostajesz komunikat z potwierdzeniem czy chcesz przjesc na glowny server . Proste , latwe , eliminujace wiszenie w kolejcje po 3 h na login servie .

Co do ilosci graczy tworcy przewiduja okolo 6 mln graczy w pierwszym tygodniu gry . Czy serwery dadza rade . Zobaczymy w maju :) .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Lylith » Wed Mar 14, 2012 7:26 pm

Rade wrote:Beda wersje bez tych dupereli za okolo 150 zl (sam klucz , prawdopodnie tez bedzie uprawnial do 3 dni head startu) ) , wersja deluxe to wydatek okolo 250 zl , a kolekcjonerska to tak jak wspomnailes prawie 500 . Kolejek nie bedzie ze wzgladu na architekrute servow i pewien maly feature . Kazdy z serverow bedzie mial cos co nazywa sie overcrowd . Co to jest ? Podam przyklad : gramy na danym servie , ktos od nas kupuje gre i chce wbic na server ale jest napisane ze jest full. Server ma powiedzmy limit 10 k ludzi . W kazdej inne grze w takiej sytuacji nie mozna by sie bylo wbic na taki serv . W Gw2 nie tylko bedziesz mogl zalozyc postac na takim servie ale i normalnie grac . Server glowny czyli ten na ktorym tworzysz postac tworzy tak jak by podserwer do ktorego wrzuca wszsytkich ludzi bedacych ponad capem serwera . W momencie kiedy zwolni sie miejsce na servie matce dostajesz komunikat z potwierdzeniem czy chcesz przjesc na glowny server . Proste , latwe , eliminujace wiszenie w kolejcje po 3 h na login servie .

Co do ilosci graczy tworcy przewiduja okolo 6 mln graczy w pierwszym tygodniu gry . Czy serwery dadza rade . Zobaczymy w maju :) .


a jaki jest minus grania na takim "podserwerze" ?
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Diablo III, GW 2, TERA itd nadchodzące nowości

Postby Rade » Wed Mar 14, 2012 7:52 pm

Lylith wrote:
Rade wrote:Beda wersje bez tych dupereli za okolo 150 zl (sam klucz , prawdopodnie tez bedzie uprawnial do 3 dni head startu) ) , wersja deluxe to wydatek okolo 250 zl , a kolekcjonerska to tak jak wspomnailes prawie 500 . Kolejek nie bedzie ze wzgladu na architekrute servow i pewien maly feature . Kazdy z serverow bedzie mial cos co nazywa sie overcrowd . Co to jest ? Podam przyklad : gramy na danym servie , ktos od nas kupuje gre i chce wbic na server ale jest napisane ze jest full. Server ma powiedzmy limit 10 k ludzi . W kazdej inne grze w takiej sytuacji nie mozna by sie bylo wbic na taki serv . W Gw2 nie tylko bedziesz mogl zalozyc postac na takim servie ale i normalnie grac . Server glowny czyli ten na ktorym tworzysz postac tworzy tak jak by podserwer do ktorego wrzuca wszsytkich ludzi bedacych ponad capem serwera . W momencie kiedy zwolni sie miejsce na servie matce dostajesz komunikat z potwierdzeniem czy chcesz przjesc na glowny server . Proste , latwe , eliminujace wiszenie w kolejcje po 3 h na login servie .

Co do ilosci graczy tworcy przewiduja okolo 6 mln graczy w pierwszym tygodniu gry . Czy serwery dadza rade . Zobaczymy w maju :) .


a jaki jest minus grania na takim "podserwerze" ?



Ilosc graczy (wrzuca tam tylko ludzi co sa ponad capem serva czyli nie bedzie ich za duzo ) , brak mozlwosci wejscia na WvWvW (server nie jest przeciez zmatchowany z innymi serverami ) .
User avatar
Rade
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 755
Joined: Mon Mar 14, 2005 11:35 pm
Location: Gdynia

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests

cron