L2 off free ?

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: L2 off free ?

Postby Tramiel » Sun Jan 01, 2012 1:45 am

Nadal mi się chce grać w L2, mimo że wiele rzeczy mi nie odpowiada... zjebane PvP, wojny zakrawające o kpinę ... i ciągle działający ranger.
Idąc za przykładem Colda ilustracja do tematu : niekiedy dla ideii trzeba się poświęcić : http://www.youtube.com/watch?v=0_ztKREqTvI&feature=fvwrel

BTW. sprawdziłem kolejny raz Darkfalla... zagram w wersje 4.0, szybciej się Jachu ugadamy na jakąś planszówkę (o ile kojarzę to gracie w takie cuda) ^^.


Edit... k... edit! Wszystkiego najlepszego w N.Y.2012.. bo by mi umkło
Dlaczego na koniec pieniędzy zostaje jeszcze tak dużo miesiąca?
Tramiel
Elpy
Elpy
 
Posts: 29
Joined: Mon Jun 09, 2008 11:06 am
Main class: przewa w L2 do momentu
Subclass: powrotu PvP i normalnego PK ^^

Re: L2 off free ?

Postby jachuka » Sun Jan 01, 2012 12:40 pm

Tramiel wrote:Nadal mi się chce grać w L2, mimo że wiele rzeczy mi nie odpowiada... zjebane PvP, wojny zakrawające o kpinę ... i ciągle działający ranger.
Idąc za przykładem Colda ilustracja do tematu : niekiedy dla ideii trzeba się poświęcić : http://www.youtube.com/watch?v=0_ztKREqTvI&feature=fvwrel

BTW. sprawdziłem kolejny raz Darkfalla... zagram w wersje 4.0, szybciej się Jachu ugadamy na jakąś planszówkę (o ile kojarzę to gracie w takie cuda) ^^.


Edit... k... edit! Wszystkiego najlepszego w N.Y.2012.. bo by mi umkło


darkfall obecnie też jest niegrywalny, a co do planszówek to serdecznie zapraszam, choć już spory czas nie łupaliśmy :cry: przez kinecta
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: L2 off free ?

Postby Cold » Mon Jan 09, 2012 5:45 pm

http://www.youtube.com/watch?v=f_muWPqO ... r_embedded

Właśnie tak NCshit nas dyma... odwraca uwagę i ciach babkę w piach.
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: L2 off free ?

Postby jachuka » Fri Jan 27, 2012 6:45 pm

i jak tam L2 ?
ownujecie serwer ? forum umarło ;/ po raz kolejny
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: L2 off free ?

Postby Cold » Sat Jan 28, 2012 12:50 pm

Podobno ładnie ich wychujali z CH ....
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: L2 off free ?

Postby jachuka » Mon Jan 30, 2012 4:32 pm

Cold wrote:Podobno ładnie ich wychujali z CH ....

???
liczyłem na jakieś rzetelne info z pierwszej ręki a nie ploty :mrgreen: :mrgreen:
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: L2 off free ?

Postby zako » Thu Feb 02, 2012 3:26 pm

Z tego co wiem jachu, to na 100% ja i Rade nie gramy w L2. Sprawę z CH zna dokładnie Rade, ale po łebkach wiem że system kasę przyjął a następnie po 1,5 godziny była spowrotem w WH klanowym z informacją że nie wygraliśmy tego CH.
Rade napisał Ticket z przykładami z strony NC jak wygląda zakup tych CH przechodnich. I prosił o wyjaśnienie sytuacji.
W odpowiedzi dostał od Innovy że oni wiedza najlepiej jak działa system a jak się będzie z nimi sprzeczać to czasowo zostanie zbanowany.

W moim przypadku nie to było oczywiście powodem do odejścia. Po prostu jest to gra która juz dawno powinna zakończyć swe życie a nadal jest na rynku :) Niestety dla mnie ma zbyt wiele wad w nowym wydaniu w stosunku do zalet. Zawsze dokonuje bilansu i tym razem bilans znów jest na minus. Co do innych osób to zapewne sporo ich jeszcze gra natomiast mniej się udzielają na forum.

Co do wad to moim zdaniem wygląda to tak jakby po lewelu 85 ktoś dokleił do tego całkowicie inną grę. Większość skilli które miałeś zostaje usunięta i zastąpiona nowymi tworami. Każdy materiał, każdy fabryk są śmieciami. Nie warto ich zbierać. Każdy sprzęt dla leweli <85 nadaje się do śmieci zaraz po 85. Do nowego sprzętu są całkiem nowe materiały. Kolejna wada to po 85 lewelu każdy dagger dostaje spoila, Warsmith musi nadal lewelować kraft biciem mobów. Nie twierdzę że wszystko jest zjebane ale na pewno 85 leweli zostało całkiem zjebanych. Niestety z Endgame nic się nie zmieniło moim zdaniem na lepsze, a wręcz na gorsze.
Jakbym kiedyś jeszcze mówił coś o powrocie do L2 to jebnij mnie któryś w ucho.

Na razie pogrywam w Guild Wars. Spokojnie czekam na rozwój sytuacji na rynku.
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: L2 off free ?

Postby Fausta » Thu Feb 02, 2012 6:44 pm

Ja czekam na TERA:P , która ma wejść już 3 maja. I mam nadzieję, że abonament będzie niższy niż zapowiadane 75 zł (200 zł za samo pudełko wtf).
Set the world on fire
I'll do anything to get what I want
Aim even higher
I'll do anything to be the one
User avatar
Fausta
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 185
Joined: Fri Dec 23, 2005 10:23 pm
Location: Warszawa
Main class: Cardinal
Subclass: Soultaker/PW

Re: L2 off free ?

Postby zako » Thu Feb 02, 2012 7:28 pm

W maju wychodzi Guild Wars 2, to moja pozycja na którą czekam. Podstawka około 100 zł i zero abonamentu. Siege ciągłe przez 2 tygodnie pomiędzy 3 serwerami losowo dobranymi. Teoretycznie gdyby ktoś chciał olać PVE to może :) z Battlegroundu można nie wychodzić od poierwszego do ostatniego lewelu. Zasady proste. 3 zamki plus outposty (tartak, kopalnia, młyn, farma itd.) Przejęcie objectiva powoduje wysyłanie do zamku własciciela resource służących to do wzmocnienia/naprawy murów (kopalnia) , budowy maszyn oblężniczych (tartak) itd. Po osiągnięciu odpowiedniego lewelu zamków free fight juz o zamki . Wygrana daje nagrody wszystkim uczestnikom w zależności od wygenerowanego dmg/heal/udziału. Battleground skaluje wszystko - lewele, siłe skili , broni , armoru. Na max lewel. na 1 lewelu masz so prawda 3-4 pierwsze skile ale ich siła jest jak z max lewelu. Liczy się taktyka, dobór skili. Szybkie decyzje. Dokładnie jak w Warhammerze z tym że nie ma podziału na frakcje co jest ogromnym plusem. Ktoś się znudzi może zawsze iść na jakiś rajd/dungeon PVE.
Każda czynność graczy klanu leweluje klan. Zabijesz mobka, klan otrzymuje exp pve. Zabijesz gościa, klan otrzymuje exp pvp. Exp dojdzie do 100% klan ma kolejny lewel. Każdy kolejny lewel odblokowuje skile klanowe. Skile PVE za exp PVE i skile PVP za exp PVP. Nie wiem jak będzie z kontrybucją na rzecz klanu. W Warhamerze klan ustalał podatek i z twojego dropa automatycznie był ten podatek odliczany i wrzucany do CWH, Wydaje mi się że to rozwiązanie będzie również w GW2. Idealne gdyz klan lider nie musi się martwić o składki. Same się zbierają od aktywności graczy.
Zapraszam do wspólnej zabawy jak coś :)
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: L2 off free ?

Postby raissa » Thu Feb 02, 2012 11:02 pm

Witajcie :)
My z Sebkiem tez z zapałem gralismy ale ten zapal juz minal a jego miejsce zajęła irytacja na rozne rzeczy w grze, to chyba tez i wypalenie. Dlatego po cichu odeszlismy a teraz nawet nie mozemy zalogowac sie do gry bo usunelismy 4 game zeby nas nie szpiegowalo. Sebastian wrocil do Battlestar Galactica - gwiezdna strzelanka via www z powalajaco piekna grafika, jesli kogos to interesuje to gra na serwerze Canceron. Ja z kolei gram w Rush on Seven Episodes Online w skrocie R.O.S.E i jak narazie jestem zadowolona poniewaz jest to polaczenie L2 i WoWa gdzie biegam za pomoca myszki i mam do zabicia bilion mobow i do nabicia 250 lvli oraz mnostwo rzeczy do zrobienia o ktorych jeszcze nie wiem, gra jest bardzo rozbudowana ;p jak narazie jedyna gra na ktora uwazam ze warto zwrocic uwage. Pozdro dla Wszystkich i do zobaczenia na spocie albo moze w realu kiedys. BTW na Wielkanoc wybieramy sie do Polski.
raissa
Elpy
Elpy
 
Posts: 37
Joined: Mon Feb 18, 2008 11:34 am

Re: L2 off free ?

Postby jachuka » Fri Feb 03, 2012 2:31 pm

dzięki za info...
po forum można wnosić że już nikt nie gra
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: L2 off free ?

Postby Tatsumi » Fri Feb 03, 2012 3:27 pm

w co nikt nie gra jak nie gra jak gra
User avatar
Tatsumi
Karik
Karik
 
Posts: 628
Joined: Thu Jan 26, 2006 12:03 am
Location: Kostrzyn nad Odrą
Main class: SwordMouse
Subclass: EE

Re: L2 off free ?

Postby jachuka » Fri Feb 03, 2012 10:50 pm

Tatsumi wrote:w co nikt nie gra jak nie gra jak gra


ale w co ?
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: L2 off free ?

Postby Tatsumi » Sat Feb 04, 2012 12:16 am

jachuka wrote:
Tatsumi wrote:w co nikt nie gra jak nie gra jak gra


ale w co ?

w l2 server Core (innova) nearly 90 lvl
User avatar
Tatsumi
Karik
Karik
 
Posts: 628
Joined: Thu Jan 26, 2006 12:03 am
Location: Kostrzyn nad Odrą
Main class: SwordMouse
Subclass: EE

Re: L2 off free ?

Postby FemmeFatale » Sat Feb 04, 2012 6:32 pm

kox jestes!
Image Image
Ridah - 85 Titan mengz )) | 79 Sagi | 75 BD (noble!)
"Right, I am crazy. But U know what else? I DON'T GIVE A FU*K !!!!"
User avatar
FemmeFatale
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 791
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:23 pm
Main class: Titan
Subclass: Sagittarius

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron