jakas reaktywacja ?

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: jakas reaktywacja ?

Postby jachuka » Sun Apr 17, 2011 5:42 pm

YourWish wrote:http://www.gamershell.com/download_70098.shtml tu masz i ściągaj z Netherlands

"Soul of the Ultimate Nation v1.006 Global Client
Home > Download Section > Download Error

The authentication key you used was not valid. "


ściągam z UK. za 30-40min będzie to zobaczę czy się uda wbić :)
Last edited by jachuka on Sun Apr 17, 2011 5:45 pm, edited 1 time in total.
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: jakas reaktywacja ?

Postby DABLA » Sun Apr 17, 2011 5:44 pm

Z tego co pamiętam, ściągałem klienta z torrenta, po instalacji klienta utworzył się skrót na pulpicie do strony, na której trzeba się zalogować. Na stronie po zalogowaniu powinien pojawić ci się link do wymaganego programiku po zainstalowaniu którego wystarczy na stronie przycisnąć Start game, odpali się patcher, potem ściągnie coś ala anty hack, i jedziesz z koksem :).


Może masz gdzieś na Firewallu zablokowany ?
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: jakas reaktywacja ?

Postby jachuka » Sun Apr 17, 2011 5:46 pm

DABLA wrote:Z tego co pamiętam, ściągałem klienta z torrenta, po instalacji klienta utworzył się skrót na pulpicie do strony, na której trzeba się zalogować. Na stronie po zalogowaniu powinien pojawić ci się link do wymaganego programiku po zainstalowaniu którego wystarczy na stronie przycisnąć Start game, odpali się patcher, potem ściągnie coś ala anty hack, i jedziesz z koksem :).


Może masz gdzieś na Firewallu zablokowany ?


nee tak też myślałem wieć odinstalowałem nawet f-secura żeby mieć pewność (ET też mi wywalało błąd nawet jak zwalniałem cały ruch w sieci), a prócz tego co napisałeś ja jeszcze instalowałem jakiegoś patcha ze stronki, może to przez niego... tak czy inaczej instalkę wywaliłem hehe więc ściągnę nową i zobaczymy
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: jakas reaktywacja ?

Postby zako » Mon Apr 18, 2011 9:13 am

Mylith wrote: Nie wiem jak dla was ale na mnie filmik w sensie graficznym robi wrażenie ;-) pozytywne, pominę kwestię botów :P

Zgadzam się :) grafika jest baaardzo fajna. Niestety jak na razie nie ma żadnego zabezpieczenia antyboterskiego. Nichts, nada, null, nedo, zero, nothing, nechewo

YourWish wrote:No no racja botów nie ma w SUN i ciągle czkamy z Dabla ze ktoś może jednak ale chyba nie ... :/


Nie pisz takich rzeczy przy mnie Robert:

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&b ... 07b883c8ea
http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1664&bi ... 07b883c8ea
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: jakas reaktywacja ?

Postby jachuka » Mon Apr 18, 2011 9:22 am

Zako, jak każda inne MMO, które startowało ostatnio - TERA jest jeszcze w powijakach, bądźmy pozytywnej myśli :) :)
Ważne, że ruszyli haha, serwery stoją i nie ma problemów z desynchro :P
a graficznie rzeczywiście rozpier****la, co nie aż tak ważne, bo co oglądam filmiki z gameplay'u (PvP zwłaszcza) to się coraz bardziej nakręcam...
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: jakas reaktywacja ?

Postby zako » Mon Apr 18, 2011 10:24 am

Jasio :) ja jestem bardzo spokojny, grałem obok botów przez 4 lata w L2 i rok w Aionie. Wiem że są proste sposoby na ich załatwienie. Nie musi to być skomplikowany program. Poniżej moje proste rozwiązanie na boty:
1. Spawn mobów nie może być statyczny. Czyli mob x nie może się pojawiać ciągle na koorrdynatach x,y,z. Muszą być lekkie przesunięcia do 50-75 metrów na osiach x i y a z w zależności od kształtu terenu. Tak aby bot musiał mieć obszar w ustawieniach.
2. Na każdym spocie dajesz 1 moba typu Scout, wysokie evasion, wysoki krytyk, używanie broni ranged i melee. Dajesz mu speed 50% szybszy od gracza. Ścieżka roamingu całkowicie randomowa na spocie. Łazi i se scoutuje cały czas.
3. Do zabicia od 2 osób i więcej w party. 1 osoba jak se soluje to spokojnie schodzi mu z drogi. Przeciez żyjesz i widzisz :) 2 osoby se spoko zabijają, powoli ale dadzą rade. Muszą go co prawda odciągnąć troszkę od spawnu innych mobów bo ten Roamer i normalne moby powinny być socjal aggro. Bot nie odciągnie moba od spawnu. Będzie go bić na spawnie.

Co się dzieje z takim botem można sobie wyobrazić. Zdaje sobie sprawę że na początku byłoby dużo ofiar wśród niewinnych :D ale człowiek uczy się na błędach. Bot nie.
Pozdrawiam
zako :)

ten sposób w mojej głowie siedzi od czasu jak gralismy z Maniem i Tramielem na Altach w Pavel Ruins. Teraz tam są wymienione moby. Kiedyś aby oczyścić dla siebie któryś z tych pitów przed Pavel Ruins Maniu wszedł na daggerze do środka Pavel ruins i pociągnął za sobą stado Horryfying Golem wersja VII. 6xHP i wskoczył do pitu. Podciągnął ostatnią sztukę do botów. 5 minut później cały pit był zasłany ciałami biedaków. Z takim samym sposobem zwalaczania botów spotkałem się później w Aionie gdzie bardzo dużo spotów miało moby typu Bot kilah. I rzeczywiście Boty można spotkac bylo tylko w najbardziej gównianych lokacjach.
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: jakas reaktywacja ?

Postby YourWish » Mon Apr 18, 2011 10:49 am

zako wrote:
Mylith wrote: Nie wiem jak dla was ale na mnie filmik w sensie graficznym robi wrażenie ;-) pozytywne, pominę kwestię botów :P

Zgadzam się :) grafika jest baaardzo fajna. Niestety jak na razie nie ma żadnego zabezpieczenia antyboterskiego. Nichts, nada, null, nedo, zero, nothing, nechewo

YourWish wrote:No no racja botów nie ma w SUN i ciągle czkamy z Dabla ze ktoś może jednak ale chyba nie ... :/


Nie pisz takich rzeczy przy mnie Robert:

http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&b ... 07b883c8ea
http://www.google.pl/#hl=pl&biw=1664&bi ... 07b883c8ea


No dobra to może parę slow wyjaśnienia może i znajdziesz bota gdzie do sun ale i tak co ci to da, nic bo tu nie ma farmienia na mobach wiec po co to. A nie wgłębiałem się za mocno na tych forach co wkleiłeś linki ale z tego co czytałem to ludzie się tylko tam pytają czy jest jakaś możliwość. Poza tym serwery na sun są pilnowane przez ludzi co graja kolesie maja napis nad głową (SUN FRIEND) na zielono są to gracze co maja pojecie o grze i webzen zaprosił ich do współpracy.
Rzuciłem okiem tez parę filmów niby ze speedhack i inne.
WYJAŚNIENIE Bufy na speeda + Fiolki + Item speed no i niestety ale się ma takiego speeda jak na filmach. A ludzie potem robią zrzuty ze widzieli kolesia na speed ja jedynie co robię z takich filmów jak widzę (^^^^^^) i nic więcej.Albo następny kolega mam speed hacka na SUN piszcie do mnie film załączony. Oglądam film i oczom nie wieże Valkyria co ma speeda jak maszynowa z wysokim lvlem bije moby które są zaznaczone na zielono u niej no takiego speeda to i ja mam na takich mobah ^^^^..
(To się nazywa wszystko wyłudzenie ACC ).. No i jeszcze jedna rzecz bossy maja reflect dmg wiec się sam zajedziesz na speed.

PS: Najczęstsze boty jakie można znaleźć do SUN są to takie boty żeby Ci acc opitolić (takich to jest mnogo) i nie radze ściągać. Ludzie tak kasę zarabiają na sprzedanych potem itemkach.

Zresztą poproszę Dable jako experta żeby się wypowiedział coś na temat botów do SUN który już gra parę dni i tu pytanie do ciebie Dabla czy boty są w tej grze potrzebne i czy widziałeś chociaż jedna postać na bocie lub haku.

Moja propozycja Zako ściągnij grę, zobacz sam i wtedy daj swoja ocenę.
Poszedłeś troszkę na łatwiznę :) (chce ci wjechać na ambicje).. ^^

A tu POCZYTAJ MI MAMO. http://www.mmorpg.org.pl/forum/topic/6486-sun-online/
User avatar
YourWish
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 137
Joined: Mon Mar 28, 2005 11:19 pm
Location: Oviedo Hiszpania
Main class: Bufer
Subclass: Napierdalacz

Re: jakas reaktywacja ?

Postby zako » Mon Apr 18, 2011 11:02 am

Grałem w SUN 2-3 lata temu :D jak miałem mały kryzys L2 :) Wiem o czym mówie bo grałem we wszystkie gry Webzena. W SUNa około 3 miesięcy , nie za dużo ale też nie za mało :)

Robciu ja uwielbiam grać i grałem w 99% darmowych gier na rynku europejskim. Niektóre 5 minut , niektóre kilka miesięcy. Akurat Dabla mnie zna i moze potwierdzic że jestem typem szperacza :P

Aktualnie do czasu Open Bety TERA gram w płatnego Warhammera Online, a jak TERA bedzie do dupy to spróbuję GW2. Każda gra ma boty, każda gra ma farmerów. Jedne z tym walczą inne nie i tu jest jedyna różnica :) W warhammera gram tylko i wyłącznie dlatego że to taki mój powrót do korzeni czyli gra czysto pvp. Nie zastanawiam się nad balancem postaci i innymi aspektami poniewaz to gra w której bez party jest sie niczym :) Musisz być w party by miec 1% szansy na to by przeżyć. i tyle. A moby ? moby se czasem pobije :P raz w tygodniu powiedzmy , czasem częściej. A tak tylko i wyłącznie PVP.
Pozdrawiam

P.S. dla mnie sprawa jest już całkiem prosta. Jak mam bic mobki to se zainstaluje Dragon Age i bede bił mobki. Płacę za gre online to chcę rozstrzaskac jakiś Orczy czerep innego gracza online :P
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: jakas reaktywacja ?

Postby YourWish » Mon Apr 18, 2011 11:40 am

> http://www.youtube.com/watch?v=PdJ1ARt4LGE
> Google sun online pvp
> Google sun online boss

Jet tez Battle Zone. zapraszam strefy czerwone tez zapraszam i pomarańczowe tu również zapraszam ;)
No i oczywiście jak chcesz PK to w każdym miejscu gdzie ci się chce ;) tez zapraszam...
:dance:

PS:Dobra załapałem więcej już nic nie będę pisał o SUN ;) (Jedynie to ze warto pograć chociaż 2 tygodnie w ta grę )
User avatar
YourWish
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 137
Joined: Mon Mar 28, 2005 11:19 pm
Location: Oviedo Hiszpania
Main class: Bufer
Subclass: Napierdalacz

Re: jakas reaktywacja ?

Postby DABLA » Mon Apr 18, 2011 1:12 pm

Cichać, nie kłócić mi się tu, bo przełożę przez kolano ... o_O

W każdym MMO będą boty, hacki itp, to nieodłączny element tego gatunku gier. Inna sprawa czy opłaca się ich używać. Nie oszukujmy się przez dłuższy czas ( a w zasadzie nawet do teraz) boty w l2 nabijały rynek. Był taki moment gdzie ncsoft zaczął banować farmerów i boterów i momentalnie załamał się eko rynek w grze. Moim zdaniem w S.U.N korzystanie z bota kompletnie mija się z celem, 95% lvl jest nabijane na questach, pozostałe 5% na hardcorowej instancji gdzie korzystanie z botów jest prawie nie możliwe. Jednak mimo tego, że konfigurowanie bota w s.u.n jest stratą czasu to na pewno gdzieś się takich użytkowników znajdzie. Co do hacków przyznam się szczerze nie mam zielonego pojęcia, gram od tygodnia i jeszcze żadnego nie spotkałem. Sam od siebie powiem, że ostatnio nawet za korzystanie TouchPad'a przy zbieraniu dropów z bossa na 10lvl ToE dostałem kicka bo niby system wykrył jakieś makra.

Robert, jeżeli chodzi o znajomość nowości na rynku to w tym momencie zako wymiata konkurencje. Każdy ma swoje upodobania i nie ma sensu na siłę prowadzić "kampanii" bo to i tak niewiele daje. Ja jakiś czas temu sobie powiedziałem, że mam dość płacenia za gry online w sytuacji gdzie na rynku jest masa niezłych produkcji free to play. Aktualnie jest to strata kasy ( zwłaszcza w momencie kiedy nie dość że musisz opłacić abonament to aby zagrać musisz wykupić grę), a za jakiś czas albo okazuje się, że gra jest nastawiona głownie na chinski farm, albo w kolejnych poprawkach producent coś napieprzy i schrzani grę, albo po prostu mi się znudzi. Nie oszukujmy się nie ma czegoś takiego jak idealna gra zawsze coś się znajdzie, sztuka polega na tym żeby znaleźć taką która przyciągnie odpowiednio dużą liczbę znajomych, bo wtedy nawet najgorszy szit nadaje się do gry.
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: jakas reaktywacja ?

Postby jachuka » Mon Apr 18, 2011 1:53 pm

hmmm... widzę, że temat się rozkręca :)

@zako
chciałbym zobaczyć jak Twoje pomysły zostają wprowadzone kiedyś w życie... rozwiązałyby wiele problemów w baaardzo prostu sposób :)
ogólnie jakakolwiek bardziej rozwinięta migracja mobów byłaby zajebistym klimatem już nawet nie ze względu na BOT'y tylko samą grywalność
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: jakas reaktywacja ?

Postby YourWish » Mon Apr 18, 2011 5:35 pm

Ale tu nikt się nie kłóci każdy tylko napisał swoje poglądy i spostrzeżenia..

Prawda Zako ;)

I oczywiście nie ma gry perfekcyjnej i chyba nie będzie ja tylko chciałem pograć jakiś czas ze stara paczka i nic więcej...
Czytając ze jakaś reaktywacja czy coś podałem pomysł który wydawał mi się właściwy na ten czas, (zanim się nie ustali czegoś w co warto wejść na dłuższy okres) taka rozgrzewka dla nas :)
Myślałem ze będziemy mieli tu przez 2-3 tygodnie fajna zabawę i nic więcej bez żadnych tam jakiś większych komplikacji i zaangażowania się w ta grę. :boohoo:

SUN gra tymczasowa <<<< nic więcej nie chciałem i nie oczekiwałem... Żeby było jasne NIE :P
User avatar
YourWish
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 137
Joined: Mon Mar 28, 2005 11:19 pm
Location: Oviedo Hiszpania
Main class: Bufer
Subclass: Napierdalacz

Re: jakas reaktywacja ?

Postby Mylith » Mon Apr 18, 2011 5:57 pm

DABLA wrote:Robert, jeżeli chodzi o znajomość nowości na rynku to w tym momencie zako wymiata konkurencje. Każdy ma swoje upodobania i nie ma sensu na siłę prowadzić "kampanii" bo to i tak niewiele daje. Ja jakiś czas temu sobie powiedziałem, że mam dość płacenia za gry online w sytuacji gdzie na rynku jest masa niezłych produkcji free to play. Aktualnie jest to strata kasy ( zwłaszcza w momencie kiedy nie dość że musisz opłacić abonament to aby zagrać musisz wykupić grę), a za jakiś czas albo okazuje się, że gra jest nastawiona głownie na chinski farm, albo w kolejnych poprawkach producent coś napieprzy i schrzani grę, albo po prostu mi się znudzi. Nie oszukujmy się nie ma czegoś takiego jak idealna gra zawsze coś się znajdzie, sztuka polega na tym żeby znaleźć taką która przyciągnie odpowiednio dużą liczbę znajomych, bo wtedy nawet najgorszy szit nadaje się do gry.


Różni ludzie różne potrzeby :P ciężko mówić o idealnej grze, nie ma gry która trafia w każdego gusta i jest na tyle elastyczna aby gracze mogli znaleźć sobie jakieś miejsce w grze. Jedni lubią farmić dajmy im taką możliwość, inny robić quest niech będą i questy kampanie itd, są i fani pvp, balans w tym wszystkim to klucz. Wydaje mi się, że jeśli jest jakaś pozycja warta uwagi to na pare groszy abonamentu można sobie pozwolić, było L2 się płaciło ;) mimo wszystkich wad jakie ta gra miała sentyment pozostaje. Ważna spraw aby opinie ludzi były uwzględniane bo rozwój gry opierający się tylko o zamknięty zespół to szybka droga do porażki i tu był pies pogrzebany w L2, ani supportu, ani sensowego rozwoju. Zastanawiam się jak to będzie wyglądać w pozycja typu TERA czy GW2.

Co do SUNa to jak się przemogę z grafiką to może spróbuje ;).
I am Aion, World of Warcraft, Unreal Tournament, Lineage 2, Diablo III. I am Gamer!
Nie ten głupi co głupio mówi, ale ten co głupio robi.
User avatar
Mylith
Little God
Little God
 
Posts: 1169
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:20 pm
Location: Deep space nine
Main class: Ghost Sentinel
Subclass: Blade Dancer

Re: jakas reaktywacja ?

Postby sHaOoLiN » Mon Apr 18, 2011 6:15 pm

ja mam teraz urwanie jaj ;/ takze ciezko mi byc online ;/
Image
User avatar
sHaOoLiN
Limal Karinness
Limal Karinness
 
Posts: 357
Joined: Thu Feb 16, 2006 4:52 pm
Main class: WOW
Subclass: WOW

Re: jakas reaktywacja ?

Postby jachuka » Mon Apr 18, 2011 6:24 pm

YourWish wrote:Ale tu nikt się nie kłóci każdy tylko napisał swoje poglądy i spostrzeżenia..

Prawda Zako ;)

ja nie mówię, że ktoś tu się z kimś kłoci :P cieszy mnie fakt, że pojawiło się życie na forum hehe
i YW nie podłaź do tego tak sceptycznie, nikt tu nie napisał, że SUN śmierdzi czy cuś i grać nie będzie (w przeciwieństwie do jawnych ataków pewnego padalca ghmm iziego ghmm na uber pr0 koks tytuł jakim jest bezsprzecznie DFO !!!!!! GIŃŃŃŃŃ ZUOOOOOOOO !!!!!)
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron