Rift

Wstąp, usiądź, porozmawiaj.

Moderator: zako

Re: Rift

Postby jachuka » Fri Mar 25, 2011 3:53 pm

Deviant wrote:Aion to był , jest i będzie nie wypał i lipa totalna.


cholera wie, nie grałem... Tatsu pokazywał mi trailery z Tery i robiły wrażenie (generalnie kombosy i sama walka)
ale jak to bywa zazwyczaj... trailer, trailerem - a ostatecznie gameplay, gameplayem

trailer stepup 3d też może na kimś robić wrażenie co nie oznacza, że film jest zajebisty :mrgreen:

ps. oglądał ktoś Salę S ??
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Rift

Postby milka » Fri Mar 25, 2011 5:17 pm

Aion stał się niewypałem dopiero w momencie, jak zjebali pvp (zablokowanie riftów, warningi za bicie biednych żuczków w ich zdaniem nieodpowiednich strefach) i położyli nacisk na, jak to się mniej więcej wyraził Lokken, jaranie się nowymi ubrankami i głaskaniem petów po jajkach.
A Rift... póki co w porządku, bo jeszcze nie znudziły mi się battlegroundy, ale na razie open world pvp nie wygląda zbyt różowo (ale wciąż nie jestem na etapie end-game). Nie nazwałabym tego podjarą mojego życia, ale cóż mi z Tery, czy GW2, których jeszcze nie ma. A L2, choć sentyment pozostał, dla niektórych skończyło się naprawdę daaaawno temu...
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.
User avatar
milka
Pytan
Pytan
 
Posts: 423
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:47 pm

Re: Rift

Postby Deviant » Fri Mar 25, 2011 11:20 pm

L2 nadal miło wspominam. Bardzo przyjemnie się grało, a ten grind na spocie po 10 godzin dziennie...

Teraz gry są robione na szybki exp.

Chociaż w Rifcie oprocz expienia, questów i riftów są i inne smaczki. Zagadki porozrzucane po całym świecie, skarby, żarty twórców odnoszące się do filmów, gier,książek i tak dalej.
User avatar
Deviant
Elpy
Elpy
 
Posts: 10
Joined: Fri Aug 22, 2008 3:47 pm
Location: Telara

Re: Rift

Postby zako » Tue Mar 29, 2011 10:49 am

Potwierdzam słowa Milki, Aion dopiero po patchu który wprowadzili w rok po headstarcie wpadł w wielkie gówno. Grałem rok, aż do tego patcha i skończyła się zabawa :D. Rift to dla mnie ciut poprawiony Warhammer Online. Ten sam silnik (dlatego taki podobny mi sie wydawał), większość założeń to odgrzewane kotlety. Idea Public Questów (Requiem Bloodymary ponad 4 lata wstecz, Warhammer Online) smaczki porozrzucane po świecie (Ultima Online, Warhammer), Achievementy (Ultima Online, WoW, Warhammer) Nie powiem może być to ładnie ubrane , slicznie podane na tacy, ale nie ma rewolucji to musicie przyznać. Battlegroundy i zdobywanie Objectives do złudzenia przypominaja mi Warhammera. Zaletą jest na pewno ilość graczy, jak jest kogo zabijać to jest miodnie. Nie wiem natomiast nic o lewelowaniu, gankowaniu młodych. W Warhamerze Online jest kilka zabezpieczeń na przykład wysokolewelowe postacie po wejsciu na niskolewelowe battlegroundy zamieniają sie w kurczaki. Tak aby ci mogli na spokojnie sie nauczyć grać. Dodatkowym wedle mnie atutem na battlegroundach sa wyrównywane lewele.. Jak wygląda zabezpieczenie gry? Nie powiem ale niezbyt wielkim optymizmem wiało od filmików na YT z free teleporterami w dowolnym kieunku, z gravity hackiem, wallhackami itd które juz były na becie RIFta ? Oczywiscie każda gra ma problemy z zabezpieczeniem się przed nieuczciwymi ludźmi.
Jachu widziałem filmiki z TERA i mam nawet osobiste relacje kolegi. Potwierdza że gra jest zajebista ale tylko do pingów poniżej 100 ms. Powyżej tej wartości zero szans na równą walkę. Dodatkowym problemem są AIM hacki które już były na becie. Ja do czasu GW2 gram jednak nadal w Warhammera. Czasem mnie wkurwia jak się nasza strona nie umie zebrac żeby wpierdolić Czerwonym najeźdźcom ale ilośc PVP jakie mamy oraz zajebista zabawa moja postacią (healer) trzymają mnie na miejscu. Co do ilości pvp to najlepiej Maniu i Tramiel mogliby się wypowiedzieć :) Żadnego lewelu nie wbili na PVE :)
Ja nadal czekam na GW2, a jak nie wypali to to pierdole :D. Skonsumuje single które mam w domu :)
Pozdrawiam
zako
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Rift

Postby jachuka » Tue Mar 29, 2011 7:51 pm

jak zawsze prawie obiektywne podejście więc dzięki zako za streszczenie...
co do TERA to właśnie obawiałem się tych pingów, w zjabanej na maxa TOYA co prawda mogę pograć na pingu z zakresu 80-120 ale jak jest siege i w pip ludzi w sektorze to mam 35k pinga ;/ a wracając do systemu walki to jestem prawie pewien że prędzej czy później nie omieszkam go sprawdzić bo na filmikach wygląda poważnie miodzio... :]

a reasumując szeroki temat nowych produkcji to chyba: albo stare odgrzewane kotlety albo zajebiście zapowiadające się totalne niewypały hehe
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Rift

Postby Tatsumi » Thu Mar 31, 2011 4:31 pm

czekając na TERE gram z chłopakami na ruskim l2 ale od dwóch dni również ostro katuje assasins creeda brotherhood tryb multi pełen wypas
User avatar
Tatsumi
Karik
Karik
 
Posts: 628
Joined: Thu Jan 26, 2006 12:03 am
Location: Kostrzyn nad Odrą
Main class: SwordMouse
Subclass: EE

Re: Rift

Postby Insomnia » Fri Apr 01, 2011 6:52 am

Tatsumi wrote: od dwóch dni również ostro katuje assasins creeda brotherhood


Tatsu logujesz sie? Już. Tatsu loguj się! Już się loguje(nie ma go). Kurwa wbijasz?:D a tak btw. to tatsu napierdala ruskich pytongiem po policzkach :mrgreen:
Image
User avatar
Insomnia
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 207
Joined: Wed Jul 13, 2005 6:57 pm
Location: Lublin
Main class: Inactive
Subclass: Inactive

Re: Rift

Postby jachuka » Fri Apr 01, 2011 9:15 am

haha pwned ;P
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Rift

Postby sHaOoLiN » Fri Apr 01, 2011 3:38 pm

kto gra w tego rifta bo chcialbym sprobowac :) ew wow
Image
User avatar
sHaOoLiN
Limal Karinness
Limal Karinness
 
Posts: 357
Joined: Thu Feb 16, 2006 4:52 pm
Main class: WOW
Subclass: WOW

Re: Rift

Postby jachuka » Fri Apr 01, 2011 5:17 pm

nie jesteś na topie shao :P wow jest passé...
a rift to oczojebna niby non-grindowa gierka dla emo-koreańców, której celem i tak ostatecznie jest zbieranie świecidełek, co ostatecznie skończy się grindem na battlegroundach i innych tego typu gównach, poczekaj na kilka patchy... aha no i niby open pvp world, który tak naprawdę nie jest open, bo nie możesz iść "dowolnie" wszędzie i przyjebać luty "dowolnie" komu... a są tytuły który definicję open pvp world przemieniły w prawdziwie open- czyli wszędzie każdemu

oczywiście z dużą dozą humoru bo zaraz usłyszę, że nie grałem to nic nie wiem hehe

nie bądź frajer - graj w DFO !!!!!!!!!!!!

a poza tym mógłbyś się wysilić i przeczytać temat bo wyżej pisali kto gra.... phew
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

Re: Rift

Postby sHaOoLiN » Fri Apr 01, 2011 6:43 pm

jachuka ! sluchaj no ;p
dfo mi sie nie podoba graficznie
a tak powaznie to szukam gierki takiej ze wieczorem usiade pogram ze 2 -3 h i bede zadowolony
nie jara mnie juz l2 bo to grind grind
w wowa gralem jakies 2 lata temu i mi sie bardzo podobalo bo szybko sie levelowalo , fajne questy - problem polegal na tym ze nie bylo z kim grac a samemu kupa
Image
User avatar
sHaOoLiN
Limal Karinness
Limal Karinness
 
Posts: 357
Joined: Thu Feb 16, 2006 4:52 pm
Main class: WOW
Subclass: WOW

Re: Rift

Postby milka » Fri Apr 01, 2011 8:34 pm

Rift nie jest koreanski>.>
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.
User avatar
milka
Pytan
Pytan
 
Posts: 423
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:47 pm

Re: Rift

Postby DABLA » Fri Apr 01, 2011 11:22 pm

hehe iam back ( rąbnąłem laptopa starej :p ) Cieszycie się ??

Swoją drogą tatsu dalej u tych ruskich gracie ??. Toć pewnie wy tam już wszystko macie o_O

SHaO tak na 2-3h jak dla mnie od kilku dni wystarcza LOL, gówniana grafika i gra generalnie dla miłośników doty, ale ma swój urok głownie dla tego, że partie to 30-60 min i można wracać do pracy, a i kolejny plus, że nie ma tam farmu .
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: Rift

Postby DABLA » Sat Apr 02, 2011 1:31 am

DABLA wrote:hehe iam back ( rąbnąłem laptopa starej :p ) Cieszycie się ??

Swoją drogą tatsu dalej u tych ruskich gracie ??. Toć pewnie wy tam już wszystko macie o_O

SHaO tak na 2-3h jak dla mnie od kilku dni wystarcza LOL, gówniana grafika i gra generalnie dla miłośników doty, ale ma swój urok głownie dla tego, że partie to 30-60 min i można wracać do pracy, a i kolejny plus, że nie ma tam farmu .


Wiedziałem, że jeżeli będę chciał usłyszeć słowa otuchy to mogę się do Was zgłosić ^^,

Co wy tam właściwie robicie ?? Prócz feedowania kolejnych hero z party :P
Image
DABLA
Pytan
Pytan
 
Posts: 407
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:33 pm

Re: Rift

Postby jachuka » Sat Apr 02, 2011 7:01 am

milka wrote:Rift nie jest koreanski>.>


a ja nic takiego nie napisałem :P

"gierka dla emo-koreańców" a nie robiona przez.... :boohoo:

shao, a WOW Ci się podobał graficznie ?

i ja w sumie też takiej szukam więc jak znajdziesz to napisz :]
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher

PreviousNext

Return to Tawerna / Tavern

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron