Alliance - Azuregaming.net

Chętny dołączyć? To odpowiednie miejsce! Rekrutacja wstrzymana na zawsze?

Moderator: zako

Alliance - Azuregaming.net

Postby Sulik » Tue Jul 28, 2009 8:46 pm

Witam,
Co prawda nie pisze w sprawie zwiazanej z rekrutacja do klanu, ale nie wiedze innego miejsca na tym forum abym mogl zrobic to gdzie indziej.

Zdaje sobie sprawe, ze gracie na Teonie, ale na forum azuregaming.net znalazlem info, w temacie rekrutowania graczy do klanu wlasnie na tym servie, a w zwiazku z tym wychodze z propozycja zalozenia alliance.

Wraz z klanem planujemy rozszezyc nasze skromne alliance skladajace sie poki co tylko z naszych klanow, ktorych lacznie mamy juz 3: illuminati (main), illuminatii (drugi klan do ktorego rekrutujemy aktywnych graczy), il4fun (klan na alty oraz dla staryzch znajomych ktorzy malo graja, a chcieli biegac z tagiem klanowym, a ktorych aktywnosc byla zbyt niska, aby zajmowac miejsce w mainie); w tym punkcie musze zauwazyc, ze jestesmy w trakcie reorganizacji klanu, a co za tym idzie dokladny sklad osobowo-postaciowy wyklaruje sie prawdopodobnie na dniach
Sam nasz klan gra w L2 od okolic pazdziernika 2004 roku, sklad osobowy nieznacznie sie z kazdyms serverem zmienia, ale glowny czlon klanu (okolo 10-15 osob) ciagle jest staly. Gralismy na takich serverach jak: UltimaroL2, infility/revolution , Dune, Abbys, superme i teraz azure (oraz pewnie kilka innych na ktorych osobiscie mnie nie bylo :) )
Ogolnym zalozeniem klanu jest walka o zamki, duza ilosc pvp oraz walka o epiki w zgranej i szanujacej sie nawzajem ekipie.

Teraz czego oczekujemy od sojusznikow:
1. Walki o zamki
2. Minimum 2 pt od klanu na siege na full bufach w s-grade
3. Zgody na jeden zamek dla nas (preferowane, ale wszytko jest jeszcze dokladnie do omowienia i przeanalizowania pod wzgledem taktycznym)
4. Wspolnych wypadow na RB (przynajmniej czasem w roli obstawy jak zrobi sie ciezko)
5. Milej atmosfery bez bluzgow i flame.

Pozdrawiam i zycze powodzenia ingame
Sulik a.k.a. Oswiecona
GG: 1118477
web: illuminati.net.pl/smf



PS. strasznie ciezkie macie do rozszyfrowania te kody captcha ;) (albo ja trafilem na jakies takie ktore slabo widze ;P )
Sulik
Elpy
Elpy
 
Posts: 1
Joined: Tue Jul 28, 2009 8:43 pm

Re: Alliance - Azuregaming.net

Postby Roksan » Thu Jul 30, 2009 3:27 am

Ogólnie dziwna propozycja ^^ Po co, grając na offie, zawracać sobie głowę prywatami...? :lol:
SWM 79 / PW 69 - BANNED for incompetence of NC Soft.
Tyrr Warrior 86 - Naia
Iss Enchanter 86 - Naia
User avatar
Roksan
Elpy
Elpy
 
Posts: 7
Joined: Fri Apr 24, 2009 7:00 pm
Main class: Tyrr Warrior
Subclass: SwordSinger

Re: Alliance - Azuregaming.net

Postby Lylith » Thu Jul 30, 2009 5:16 am

Część osób, które grały w Arcy na Teonie i wcześniej gra w tej chwili na Azure i to do nich jest skierowany ten post, więc nie jest to takie dziwne :)
Lylus ADV 81 | SAGI 76 | DC 78
User avatar
Lylith
Karik
Karik
 
Posts: 564
Joined: Fri Nov 18, 2005 6:21 pm
Main class: Adventurer
Subclass: Hawkeye/Spellsinger

Re: Alliance - Azuregaming.net

Postby Cold » Thu Jul 30, 2009 7:16 am

No ale można zrozumieć tak jak Roksan bo nic nie napisał, że kierowane jest to do osób grających na priv :) ja też tak zrozumiałem i nie kumałem po jakiego grzyba ktoś chce Ally grajac na priv :)
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: Alliance - Azuregaming.net

Postby milka » Thu Jul 30, 2009 10:17 am

Sulik wrote:Zdaje sobie sprawe, ze gracie na Teonie, ale na forum azuregaming.net znalazlem info, w temacie rekrutowania graczy do klanu wlasnie na tym servie, a w zwiazku z tym wychodze z propozycja zalozenia alliance.


Ach ta zagubiona umiejętność czytania. :roll:
As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1.
User avatar
milka
Pytan
Pytan
 
Posts: 423
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:47 pm

Re: Alliance - Azuregaming.net

Postby madb » Thu Jul 30, 2009 12:48 pm

Dokładnie, ludzie czytajcie ze zrozumieniem.
Image
Retired
Azure atm
User avatar
madb
Marsh Drake
Marsh Drake
 
Posts: 140
Joined: Sun Mar 13, 2005 10:40 pm

Re: Alliance - Azuregaming.net

Postby Cold » Mon Aug 03, 2009 6:28 am

Nie potrafię :cry:
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze


Return to Rekrutacja / Recruitment

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron