Prośba o przyjęcie do klanu

Chętny dołączyć? To odpowiednie miejsce! Rekrutacja wstrzymana na zawsze?

Moderator: zako

Prośba o przyjęcie do klanu

Postby Kaka » Wed Oct 29, 2008 10:55 pm

Witam. Jestem zainteresowany dołączeniem do Waszego klanu. O istnieniu klanu dowiedziałem się na niektórych forach poświęconych l2 oraz oczywiście wiele razy widziałem Was w grze :) Do klanu chciałbym dołączyć, ponieważ nuży nie już gra w samotności, a nie chcę wstępować do (teoretycznie...) anglojęzycznego klanu. Angielski trochę znam, jednak wiadomo, że ze swoimi najlepiej idzie się dogadać ^^. Ale parę słów o mojej postaci i mojej historii z l2. Więc w l2 zacząłem grac ponad półtora roku temu. Przez niemal cały czas grałem na prywatnym serwerze Shadow sieci Dragon-Network. Czerpałem wiele zabawy z gry na tym serwie, jednak wiadomo jak to bywa z prywatnymi serwerami...po prostu się sypią. Serw prawie wymarł, admini wszystko olali. W związku z tym nie chciałem znów zaczynać gry na serwie, który po długim okresie grania mógłby się posypać. Pomyślałem więc, że zacznę grac na oficialu (czego teraz nie żałuje :) ). Teona wyprałem prawdę mówiąc na chybił-trafił pomiędzy Luną, Teonem i Franzem, i nie żałuje, że padło właśnie na Teona :). Co do mojej postaci: nick: Kakalec ^^ (tylko proszę bez podtekstów :P ) jest to Bladedancer, level 56. Co prawda, przez półtora roku grałem bazową klasą łucznika, jednak serwer na którym grałem miał system łączonych subklas, czyli byłem jednocześnie Phantom Rangerem i Bladedancerem, więc znam się dobrze na skillach i ogólnej taktyce związanej z tą postacią. Co do pozostałych informacji o mnie: gram około 1,5 godziny dziennie samotnie, około 2 gdy załapie party. Jednak gdy dostanę się do klanu, podwyższę moją "wydajność" :) Gram głównie po 16 z przerwami i wieczorami. Tak więc czekam na odpowiedź, czy klan jest mną zainteresowany :)
Kaka
Elpy
Elpy
 
Posts: 2
Joined: Wed Oct 29, 2008 10:24 pm
Main class: Blededancer lvl 63
Subclass: -

Re: Prośba o przyjęcie do klanu

Postby raissa » Thu Oct 30, 2008 9:16 am

Sadze ze Kakalec by nam sie przydal :D
Jest sporo osob w klanie na lvlu podobnym do Twojego, wiec nie mial bys problemu ze znalezieniem party. Jestesmy klanem wielonarodowosciowym ale z przewaga polakow. Na czacie klanowym preferowany jest jez. angielski ale na vencie rozmawiamy po polsku :)
raissa
Elpy
Elpy
 
Posts: 37
Joined: Mon Feb 18, 2008 11:34 am

Re: Prośba o przyjęcie do klanu

Postby Cold » Thu Oct 30, 2008 9:28 am

PM w grze zakkoo, Tramiel, Kozaczek, Afoshea, krs, DualRage
Skoncentrujmy się to damy radę.

Lubię zapach napalmu o poranku ale generalnie jestem pacyfistą...od słowa PACYFIKACJIA.
User avatar
Cold
Doom Knight
Doom Knight
 
Posts: 184
Joined: Wed Feb 27, 2008 11:26 pm
Location: Wrocław
Main class: TH lub HE nie zdecydowałem jeszcze

Re: Prośba o przyjęcie do klanu

Postby zako » Thu Oct 30, 2008 9:32 am

bedę dzis w grze ok 17:00 pomimo przyjazdu rodziców :) pm zakkoo in game lub osoby wypisane powyżej.

zakkoo
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter

Re: Prośba o przyjęcie do klanu

Postby GoodFighter » Thu Oct 30, 2008 4:38 pm

uuuUuUu bd :D Po wejściu do klanu zapraszam na klanowego Venta : )
Nick: Sanu | cls: Hell Knight / lvl: 79 | sub: Sagittarius (77lvl) ~~NOBLE~~
User avatar
GoodFighter
Elpy
Elpy
 
Posts: 12
Joined: Thu Jun 19, 2008 10:22 am
Main class: Hell Knight
Subclass: Sagittarius

Re: Prośba o przyjęcie do klanu

Postby zako » Fri Oct 31, 2008 11:21 am

Temat zalatwiony. Kaka przeloguj sie na forum
Aktualnie Path Of Exile. Nick w grze LittleArc.

Czasem w Secret World nick Ketonal.
Jeszcze rzadziej w GW2 nick Ketonal.
User avatar
zako
Almighty
Almighty
 
Posts: 1002
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: Dwarven Village but some asholle has destroyed my Home village.
Main class: gracz
Subclass: crafter


Return to Rekrutacja / Recruitment

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron