Aplikacja.

Chętny dołączyć? To odpowiednie miejsce! Rekrutacja wstrzymana na zawsze?

Moderator: zako

Aplikacja.

Postby Ailkilu » Mon Oct 19, 2009 12:09 pm

O sobie: Mam na imię Michał, lat prawie 21 i jestem z Warszawy (od jakiegoś czasu z pod Wawy) :). Uczęszczam do LO. Poza L2, wiadomo Kobieta i imprezowanie, chociaż mam zadatki na no-life'a. Ulubiona muzyka? Dużo tego by wymieniać, aczkolwiek houseowy boy, aktualnie słucham http://www.youtube.com/watch?v=V3eGojDkFLE w club remixie :P :boohoo: . Ulubiony film, jakoś nie mam żadnego specjalnego, natomiast aktor - Jason Statham, przyimponował mi w Revolverze, Transporterach, i Crunkach :) Noga: 42,5. Konto: jak będziecie chcieli przelać kwote, to podam nr :DD

Doświadczenie w L2 (czyli gdzie grałem, oczywiście wymieniam srvery na których trochę czasu spędziłem bo naprawde tego było dużo).

mobl2 serwer c1 mod na c3 poznałem tu Draga, Renegare (Innovindil) z którym razem gralismy pod jednym crestem polskiego clanu, także naszego przyszłego CL'a clanu Hunters LanselotaDB. Drag, który nie tylko grał na mobl2 ale tez stworzył świetną internetowa polska stronę na temat L2 i mobl2. Serwer niestety padl wiec trzeba było poszukać czegoś nowego.

Server pvp c4 - Synergy raty x50, poznałem sporo naprawde świetnych ludzi (CaptainAmerica) USA, (ArJix) Holandia, (Luv) Grecja, (B4tm4n) Grecja, (Boramir) Turcja, (Kid) Rumunia (Goku) Brazylia, spotkałem 2 ludzi z clanu everRed NonHaimera i Execurio nie wiem co tam robili parę dni, ale mało ważne. Nie można zapomnieć tez o GM'ie =RusH= (Brazylia), który swego czasu odwalał kawał dobrej roboty. Grałem tam ponad pół roku ech łezka się w oku kreci. Pól roku broniliśmy giran i nikt nawet nie wygrał ani jednej walki pod tym zamkiem... Serwer dostał wipa przeszedł na c5, cały klan się utrzymał jednak po 2 miesiącach na c5 serwer padł. Mimo że każdy gra gdzie indziej lub wcale nie gra, dalej mamy forum na którym ciągle gadamy. Nie wierzycie to dam linka:P

NEW MASSAGE from Ren: Drag zakłada serwer czekam na Ciebie (EPI x4). Ponadto wali mnie gdzie grasz bo masz grac ze mną. Mimo drobnych załamek grałem, około roku czasu. Drobiłem się postaci (Sagittarius 79, suba ADV 78 - klan DarkElite ally Biedronki z j4f.). Serwer z początku c4, przeszedł na IL, i od tamtej pory zaczął się sypać.

W międzyczasie, pm od Brata ze Stanów. Dawaj chodz do nas na offa, zobaczysz jak naprawde smakuje L2. Grałem na bartzie, dorobilem sie ADV 79, z subą Sagittariusa 78. Nick lawlz0rd, klan Fob, i Renovatio. Zaczeły się transfery, ja nie mialem ochoty opuszczać starego dobrego Bartza, i sprzedałem postać.

Klan Just4Fun - J4F, stwierdził że zmienia serwer. Poszedłem z nimi i wylądowałem na Elixirze x7, kronika IL, teraz HB. Serwer stał koło pół roku, a po kolejnych 3 już nawiązaliśmy walke, i to całkiem wyrównaną, z Greckimi botami. Dorobiłem się w miare dobrego sprzętu. Postać HellKnight 79, Sagittarius 79, PW 75 - Nobless.Full S, epic jewels. Jednak podjąłem prace, i zaczeło troszke brakować czasu na granie. Odszedłem, pozostawiając cały mój dorobek klanowi jak i CL'owi który był najlepszym CL'em, jakiego kiedykolwiek miałem :).

Po pół roku nie grania, zalogowałem się na Elixir, pobiegałem troszke po giran. Pogadałem ze znajomymi, i log off. Jakoś nie mialem chęci wracać do L2 na privie. Odpalony steam, msg from kiX, Lecho - aktualnie SH klan, UN ally. Sprzedaj nam swoje stare epiki, za transfer zapłacimy, haha :D Pogadaliśmy na vt, i znowu naszła mnie ochota na offa. Kupiłem cd keya, i pre paida. Nie dość że byli high lvlami, to jeszcze mieli const party :P No trudno, kox solo.

Pare kama w low lvlowych lokacjach. Poznałem, GIFTu. Zwerbował mnie do klanu ImperLot. Polski klan na Teonie, całkiem całkiem dają rade. Moim zdaniem mają potencjał, ale tego nie wykorzystują. Trudno , nie moja już sprawa. Zostałem wyrzucony, z powodu, iż CL stwierdził że mój nostromo to bot. A oni są całkowicie Legit. No ok, próbowałem przekonać, że to żadne 3rd party program, ale nie udało mi się nic wskórać :). Wyszedłem sam, żeby nie mieli kary. Od 3 dni koxam, solo i szczerze mówiąc to jest katorgia. I odchodzi ochota od gry.

4. Nick Ailkilu, klasa to TH, aktualnie 61 lvl i 90%. Zaraz koniec newbie buffów, więc kox już w ogole będzie mordęgą.

5. W l2, od poczatków c3. Dużo przestojów, ale jako takie doświadczenie mam. Ostatnio grałem na HB, pewnie dużo się zmieniło w Graci Final, ale z czasem ogarne ;). W tej chwili nawet nie ma mnie kto wtajemniczyć... Jak już pisałem był to klan ImperLot, powód? Używanie nostromo aka pseudo bot.
Na offie, od miesiąca, leci drugi.

6. Niestety, aczkolwiek widziałem pare osób koxających gdzie niegdzie.
7. Nowe wyzwania, którymi stawie czoło z konkretną ekipą znającą się na rzeczy.
8. Szczerze mowiąc, to nie widze nigdzie takiego topicu. Jaki by nie był, zamierzam go przestrzegać.
9. Ventrilo MIX zainstalowany :P Wole Vt, od TS'a.
Ailkilu
Elpy
Elpy
 
Posts: 1
Joined: Mon Oct 19, 2009 12:02 pm

Re: Aplikacja.

Postby jachuka » Mon Oct 19, 2009 2:44 pm

choc nie mam juz nic wspolnego z klanem/ludzmi grajacymi w l2 musze jednak napisac, ze nie widzialem jesio na tym forum tak obszernej aplikacji :shock:
zycze powodzenia

edit: aha, nick tez w pyte hehe
010920121700CET
User avatar
jachuka
Little Antharas
Little Antharas
 
Posts: 896
Joined: Tue Feb 28, 2006 10:20 pm
Location: KnZ
Main class: skirmisher


Return to Rekrutacja / Recruitment

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron